reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Na 23. 08 ale zobaczymy kiedy maleństwo zdecyduje się wyjść z brzuszka :)
No to mamy szansę się spotkać [emoji6] oczywiście nie od nas to zależy, ale dobrze wiedzieć, że ktoś też ja Łubinową się wybiera :)

A chodzisz już do lekarza współpracującego, czy dopiero będziesz się wybierać? :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
Dziewczyny co do kontroli z zusu i wyjazdu to powinno się w życie zgłosić że we wskazanych dniach będzie się przebywać od innym adres i podać ten adres. Kontrole się zdarzają na wniosek pracodawcy ale też podobno takie "z urzędu". Szkoda wrócić do domu i znaleźć w skrzynce na listy przeterminowane wezwanie do zusu, a w konsekwencji mieć cofnięty zasiłek za cały okres objęty tym l4.
Ja jeszcze pracuje ale od początku czerwca prawdopodobnie będę na zwolnieniu. Na przelom czerwca i lipca mam zaplanowany urlop więc zgłoszę w zusie że będę przebywać w Krakowie, a nie w Warszawie. Nie będę co prawda cały czas siedzieć w domu mojej mamy ale jakby kontrola się zdarzyła to się o tym dowiem szybko i będę mogła się pojawić w zusie i wyjaśniać.
Kontrola może będzie a może nie, ale wole nie ryzykowac.
A można zgłosić, że będzie się przebywało nad morzem i nie przyczepi sie nikt, że jadę tak po prostu na urlop a nie do żadnej rodziny?

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Dla mnie założenie ciążowych gaci było jak odkrycie Ameryki ;) to może być tak wygoooodnieeee?
Ja też tak miałam ;) nie chciałam kupować ciążowek bo strata kasy, a mam ciuchy sprzed paru kilo.. ale jak mi mama przyniosła ciazowe to się przekonałam :D
Dziewczyny postanowiłam w końcu zamówić ciążowe legginsy i rajstopy. Polecacie może jakiegoś konkretnego sprzedawcę z allegro?
Ja dopiero dziś złożyłam zamówienie , więc pewnie koło wtorku, środy będę mogła powiedzieć jakie jest pierwsze wrażenie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy są wogole jakieś witaminy żeby nie odbijalo się rybą ? :p
ja biorę MAMA dha i czasem niestety czasen odbija mi się rybą, fuuj ... Musze chyba zmienić na inne
 
Dla mnie założenie ciążowych gaci było jak odkrycie Ameryki ;) to może być tak wygoooodnieeee?
Dla mnie takim odkryciem były legginsy ciążowe[emoji23] genialny wynalazek[emoji16][emoji16][emoji16]
Dziewczyny, czy są wogole jakieś witaminy żeby nie odbijalo się rybą ? [emoji14]
ja biorę MAMA dha i czasem niestety czasen odbija mi się rybą, fuuj ... Musze chyba zmienić na inne
Ja, że tak powiem już przywykłam[emoji23] piję codziennie od roku tran... więc jeszcze gorszy niż tabletki[emoji23][emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
reklama
Do góry