reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dobry wieczór. Dawno mnie nie było od razu po świętach poszłam do szpitala na kontrolę w sprawie tego guza na jajniki. Nieznacznie urósł ale go teraz nie wycinają za duże ryzyko, że stracę ciążę. Z jednej strony cieszę się, że teraz tego nie ruszają a z drugiej boję się bo żyje z tykająca bombą w każdej chwili może pęknąć. Z dobrych wieści, lekarz potwierdził córkę ważyła 276g 4 dni temu.
Witam nową mamusię:)
Ooj trzymam kciuki że będzie wszystko w porządku . Że urodzisz córeczkę w terminie a po ciąży sprawa z guzem dojdzie do końca .. że też nas spotykają w ciąży takie rzeczy.. no ale kto jak nie my kobiety :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś zabrałam się za powrot do szycia. Na początek coś na wózek by mała miała gdzie oko zawiesić :) Jeszcze w trakcie szyję inną wersję kolorystyczną
IMG_20180407_173010.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180407_173010.jpg
    IMG_20180407_173010.jpg
    866,8 KB · Wyświetleń: 326
Ostatnia edycja:
Ja też jestem po połówkowych (20t2d). Chłopaki ważą 342g i 315g. Wszystko co zostało zbadane jest w normie. [emoji16]
Jeden jak zwykle się chował ale drugi jak zwykle miał na wszystko wywalone. Na poprzednim usg ziewał a tym razem ssał kciuka.
Na pierwszej fotce nieśmiały. A na drugiej luzacki brat a przed jego twarzą po lewej widać główkę nieśmiałego. [emoji23]
a8d32f4a149a1bf2656e49a0c43e7b39.jpg
f6e64edb90b94b66ca4c392887de7340.jpg


p19udqk33bja1sdx.png
 
Dziewczynki! Gratuluje zdrowych dzieciaczków i udanych wizyt :)
Ja czuje, ze jutro to będę umierała ze stresu, bo w poniedziałek moje połówkowe...
Witam nowa Mamusie i od razu powiem, ze u mnie tez pierwsze Maleństwo :) ale jest wśród nas tyle doświadczonych Mam, że na pewno damy radę [emoji6]



20 sierpnia 2018
Ja trz umierałam ze stresu już dwa dni przed polowkowymi, babeczka na recepcji mówi mi ze zmierzymy ciśnienie, ja na to ze będzie wysokie bo mam stresa:D miałam 145/90 Haha położyłam się na łóżku i już czułam jak mi było gorąco, na szczęście moje schizy były zbędne i wszystko było Ok, ale tak na prawdę to jedno z najważniejszych badań w całej ciąży
 
@madziula92 kawał chłopa [emoji16]

@.rudzielec wiem że łatwo się mówi... Ale nie ma co się stresować[emoji5] będzie ok.

@kasiak85 bezsensu... myślałam, że się wchłonie[emoji852] Teraz tylko trzeba urodzić i się tego pozbyć[emoji8] będzie dobrze!!

@Paulana piękne rzeczy szyjesz[emoji16]

@Adoketa cudni ci twoi chłopcy[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Spędziłam dzisiaj z 3h na szukaniu sklepu internetowego/Allegro który będzie miał szerokie wybór produktów dla niemowląt mówię tu p : reczniczkach, smoczkach, butelkach itd ... niestety nic nie znalazłam tzn nic co by się opłacało na zakup hurtowy, jeden ma butelki nie ma smoczków, albo ma smoczki a nie ma ręczniczków , ogolnie to się wkurzyłam i zaniechałam zakupów na necie, nie będę brała dwóch rzeczy i płaciła 10zl za przesyłkę, czas poszukać okazji w sklepach stacjonarnych... ostatnio były smoki w auchanie z nuk za 15zl z 30zl 2szt... i co jedno jedyne pudełeczko, a ja myślałam, gdybalam i nie kupiłam...tak samo pieluchy białe zwyczaje za 1,8zl na necie maja po 2,5 ... mam dużo czasu będzie trzeba połazić troche i tyle
 
Spędziłam dzisiaj z 3h na szukaniu sklepu internetowego/Allegro który będzie miał szerokie wybór produktów dla niemowląt mówię tu p : reczniczkach, smoczkach, butelkach itd ... niestety nic nie znalazłam tzn nic co by się opłacało na zakup hurtowy, jeden ma butelki nie ma smoczków, albo ma smoczki a nie ma ręczniczków , ogolnie to się wkurzyłam i zaniechałam zakupów na necie, nie będę brała dwóch rzeczy i płaciła 10zl za przesyłkę, czas poszukać okazji w sklepach stacjonarnych... ostatnio były smoki w auchanie z nuk za 15zl z 30zl 2szt... i co jedno jedyne pudełeczko, a ja myślałam, gdybalam i nie kupiłam...tak samo pieluchy białe zwyczaje za 1,8zl na necie maja po 2,5 ... mam dużo czasu będzie trzeba połazić troche i tyle
Ja ostatnio zamówiłam od jednego sprzedajacego smok i butelkę Avent,komplet minky, pościel,materacyk tą duza gąbkę do kąpieli,
mial tez ten sprzedający wiele produktów między innymi pieluchy duuuzy wybór, reczniki itp ,jeśli chcesz moge podac link
 

Załączniki

  • Screenshot_20180408-003124.png
    Screenshot_20180408-003124.png
    135,3 KB · Wyświetleń: 379
  • Screenshot_20180408-003228.png
    Screenshot_20180408-003228.png
    208,1 KB · Wyświetleń: 374
  • Screenshot_20180408-003238.png
    Screenshot_20180408-003238.png
    175,4 KB · Wyświetleń: 376
  • Screenshot_20180408-003310.png
    Screenshot_20180408-003310.png
    142,3 KB · Wyświetleń: 375
reklama
Ja trz umierałam ze stresu już dwa dni przed polowkowymi, babeczka na recepcji mówi mi ze zmierzymy ciśnienie, ja na to ze będzie wysokie bo mam stresa:D miałam 145/90 Haha położyłam się na łóżku i już czułam jak mi było gorąco, na szczęście moje schizy były zbędne i wszystko było Ok, ale tak na prawdę to jedno z najważniejszych badań w całej ciąży
Ja tez sie stresowalam i jak leżałam to czułam jak serce mi wali...nie mam niestety zdjęć maluszka ale wizyte mam u swojego ginekologa w środę takze mam nadzieje ze jakieś dostanę[emoji16]

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry