reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Spędziłam dzisiaj z 3h na szukaniu sklepu internetowego/Allegro który będzie miał szerokie wybór produktów dla niemowląt mówię tu p : reczniczkach, smoczkach, butelkach itd ... niestety nic nie znalazłam tzn nic co by się opłacało na zakup hurtowy, jeden ma butelki nie ma smoczków, albo ma smoczki a nie ma ręczniczków , ogolnie to się wkurzyłam i zaniechałam zakupów na necie, nie będę brała dwóch rzeczy i płaciła 10zl za przesyłkę, czas poszukać okazji w sklepach stacjonarnych... ostatnio były smoki w auchanie z nuk za 15zl z 30zl 2szt... i co jedno jedyne pudełeczko, a ja myślałam, gdybalam i nie kupiłam...tak samo pieluchy białe zwyczaje za 1,8zl na necie maja po 2,5 ... mam dużo czasu będzie trzeba połazić troche i tyle

Niestety, z tymi zakupami, to tak jest, że trzeba kilka sklepów oblecieć, bo ten ma to, ale nie ma tego czy tamtego. Ja przez coś takiego też nie mam kilku rzeczy. Ale to są już drobiazgi (które mimo wszystko diabelnie cieszą) i to w czerwcu już zamówię na allegro.

Co to taniej tetry, dziewczyny, najlepiej wziąć sobie jedną na próbę, bo tetra tetrze nierówna, zazwyczaj te tańsze są słabszej jakości, nie chłoną płynu (ja tetrę jako śliniaczki używam, ściereczki i te pe), są wiotkie i jakby z połyskiem (niby 100% bawełny, ale domieszka jakaś w nich jest). Kupiłam takie tanie Jasiowi i one nawet do mycia podłogi się nie nadawały.

Miłej niedzieli :)
 
reklama
@kasiak85 Kochana, wszystko będzie dobrze! Urodzisz zdrowe Maleństwo i nim się obejrzysz to będziesz już po zabiegu czy po skończonym leczeniu [emoji6] u Ciebie nie było najpierw podejrzenia, że to jest torbiel?
@Paulana super ekstra są te gwiazdeczki [emoji7] narobiłas mi ochoty na nie [emoji4] Czy Ty masz jakiś sklep internetowy albo coś? Bo wole zapłacić komuś kogo znam niż obcej osobie :p
@Adoketa gratuluje zdrowych chłopaków [emoji5] jak czytałam Twój wpis to przyszedł Mąż popatrzył na fotki i mówi: „Oooo, zdjęcia Dzidzi. A my już jutro idziemy, pamiętasz?”
@kiiinia91 jednak się cieszę, ze idę z Mężem, bo sama bym oszalała czekając przed gabinetem. Ale mam takie obawy, ze coś może być nie tak! Ale z drugiej strony straszna panikara ze mnie...
@oliwiapatrycja Ty jesteś mistrzem w zakupach internetowych. Masz całe Allegro tak obcykana, że jestem pełna podziwu [emoji6]

Miłego dnia drogie Panie [emoji4] i bez stresu lub z minimalnym stresem tym, które jutro połówkują. A trochę nas jest ;)



20 sierpnia 2018
 
Ja dziś zabrałam się za powrot do szycia. Na początek coś na wózek by mała miała gdzie oko zawiesić :) Jeszcze w trakcie szyję inną wersję kolorystyczną Zobacz załącznik 844974
Ale piękne te gwiazdki !! Masz talent :)
Ja też jestem po połówkowych (20t2d). Chłopaki ważą 342g i 315g. Wszystko co zostało zbadane jest w normie. [emoji16]
Jeden jak zwykle się chował ale drugi jak zwykle miał na wszystko wywalone. Na poprzednim usg ziewał a tym razem ssał kciuka.
Na pierwszej fotce nieśmiały. A na drugiej luzacki brat a przed jego twarzą po lewej widać główkę nieśmiałego. [emoji23]
a8d32f4a149a1bf2656e49a0c43e7b39.jpg
f6e64edb90b94b66ca4c392887de7340.jpg


p19udqk33bja1sdx.png
Śliczne dwa cudenka :) nie przejmuj się , małemu pewnie po porodzie wstyd przejdzie :D
Spędziłam dzisiaj z 3h na szukaniu sklepu internetowego/Allegro który będzie miał szerokie wybór produktów dla niemowląt mówię tu p : reczniczkach, smoczkach, butelkach itd ... niestety nic nie znalazłam tzn nic co by się opłacało na zakup hurtowy, jeden ma butelki nie ma smoczków, albo ma smoczki a nie ma ręczniczków , ogolnie to się wkurzyłam i zaniechałam zakupów na necie, nie będę brała dwóch rzeczy i płaciła 10zl za przesyłkę, czas poszukać okazji w sklepach stacjonarnych... ostatnio były smoki w auchanie z nuk za 15zl z 30zl 2szt... i co jedno jedyne pudełeczko, a ja myślałam, gdybalam i nie kupiłam...tak samo pieluchy białe zwyczaje za 1,8zl na necie maja po 2,5 ... mam dużo czasu będzie trzeba połazić troche i tyle
Ja ostatnio też szukałam i też nie widziałam że wszystkim sklepu . Znalazłam jeden co były np obcinaczki dla dziecka , pieluchy różne , podkłady poporodowe , majtki poporodowe , jakiś krem do sutków .. i chyba skorzystam tylko porównam jeszcze ceny :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. U nas w Gdańsku dziś cieplutko. Mąż śpi a ja poszłam na spacer zawsze się zastanawiałam ja was bolą pachwiny jak to czujecie bo mnie nigdy nie bolały aż do dziś. Masakra jakaś tak mnie ciągnie od pipki po kolana, że szok. Na dodatek coś mnie kluje w lewym boku mam nadzieję, że nie nerki. W tej ciąży mam kumulację objawów,,2,były bezobjawowe a ta ciąża daje mi popalić. Mąż się śmieje, że córeczka daje mamusi popalić od samego poczatku hehe.
Może po tym spacerze przejdzie ból pachwin jak rozchodzę.

.rudzielec, tak na początku było podejrzenie zwykłej torbieli ale po głębszych badaniach wyszło, ze guz.

Paulana,,śliczne te gwiazdki szczególnie ta biała w czarne kropeczki- bialo czarny dobrze rozwija zmysl wzroku. Jak byś szuka to chętnie bym kupiła.
 
Hej dziewczynki u nas na Śląsku też zapowiada się śliczna pogoda. A tak z innej beczki zapytam czy jesteście już na zwolnieniu z pracy i czy jeśli chce wyjechać z mężem do innej miejscowości to muszę pisać pismo do ZUS o zmianie miejsca pobytu od tego do tego dnia w przypadku kontroli? Bo ostatnio wyczytałam w internecie że powinnam
 
Jak byś szyła miało być
Ja też, ja też![emoji16]
Hej dziewczynki u nas na Śląsku też zapowiada się śliczna pogoda. A tak z innej beczki zapytam czy jesteście już na zwolnieniu z pracy i czy jeśli chce wyjechać z mężem do innej miejscowości to muszę pisać pismo do ZUS o zmianie miejsca pobytu od tego do tego dnia w przypadku kontroli? Bo ostatnio wyczytałam w internecie że powinnam
Jestem już na zwolnieniu, ale szczerze nie powiem ci jak to jest z tym wyjazdem do innej miejscowości.
A skąd jesteś dokładnie?[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Ja jeszcze pracuję. Pamiętam,że jak poszłam na zwolnienie zarówno w 1 jak i 2 ciąży miałam kontrol z ZUSu czy rzeczywiście przebywam w domu. Akurat bylam w domu i nie było problemu ale nie wiem co w przypadku jakby mnie nie było.
 
Ja jeszcze pracuję. Pamiętam,że jak poszłam na zwolnienie zarówno w 1 jak i 2 ciąży miałam kontrol z ZUSu czy rzeczywiście przebywam w domu. Akurat bylam w domu i nie było problemu ale nie wiem co w przypadku jakby mnie nie było.
Koleżanka miała kontrolę i jej nie było. Musiała składać wyjaśnienia. I lekarz też musiał robić kopię dokumentacji i pisać do zusu[emoji5]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
reklama
Do góry