reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kochane ja swego czasu sporo szyłam. Mam własną stronę na FB tylko. Nie mam firmy.
Wejdźcie na Paula's Toys na FB tam możecie zobaczyć co szyłam. Na pierwszym zdjęciu są wielkanocne kury jakby co :)
 
reklama
No i właśnie tak sobie myślę że szkoda tracić czasu na latanie i wyjaśnianie później gdzie byłam itd. Muszę jeszcze zapytać kadrowej może ona coś poradzi a wyjazd mam na prawie 2 tyg. Sama nie wiem co robić
 
Kochane ja swego czasu sporo szyłam. Mam własną stronę na FB tylko. Nie mam firmy.
Wejdźcie na Paula's Toys na FB tam możecie zobaczyć co szyłam. Na pierwszym zdjęciu są wielkanocne kury jakby co :)
Ale szyjesz dalej też na sprzedaż?[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Link do: KOMPLET MINKY KOCYK 75x100 KOŁDERKA+PODUSZKA WZORY
Ten sprzedający co wyslalam link ma dużo rzeczy dla dzidziusia i też inne przydatne do szpitala wkładki, podkłady majtki itp .
To przykładowe rzeczy od niegoZobacz załącznik 844981 Zobacz załącznik 844982 Zobacz załącznik 844983 Zobacz załącznik 844984

U mnie w Pepco są ręczniczki po 19zl, pieluszki flanelowe po 4 tetrowe białe po 2 więc jedynie co się opłaca przez net to chyba smoczki i butelki bo rzeczywiście w sklepie są o wiele droższe.
 
Hej dziewczynki u nas na Śląsku też zapowiada się śliczna pogoda. A tak z innej beczki zapytam czy jesteście już na zwolnieniu z pracy i czy jeśli chce wyjechać z mężem do innej miejscowości to muszę pisać pismo do ZUS o zmianie miejsca pobytu od tego do tego dnia w przypadku kontroli? Bo ostatnio wyczytałam w internecie że powinnam
Podpinam się do pytania :) jestem na l4 a też chcę wyjechać w czerwcu

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Do góry