reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zobacz załącznik 844931 Nie wiem jak wasze kubki smakowe, ale dla mnie to jest bajeczne odkrycie w biedronce
Ja to piłam ale chyba inny smak, bardzo dobre :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
No u mnie w sumie 3,3 cm ponoć, a przynajmniej tyle było 21 marca hah [emoji1] mam nadzieję, że nic się nie zmieniło :)

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]
Ja też żyje nadzieją że nic się nie zmienia :)
Jestem po połówkowych :) w końcu wiemy, że będzie to synek ;) mały pięknie współpracował podczas badania więc poszło sprawnie. Kamień z serca, że wszystko z bobaskiem jest dobrze :) waży 434 gramy a ja jestem w 21 tygodniu + 5 dni ;)
Super gratuluję ;) super że z małym wszystko ok :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie piłam tego ale uwielbiam wszelkie smoothie. Wcześniej korzystałam z sokowirówki ale dużo owoców się wyrzucało .. kupiłam blender kielichowy i teraz robię takie wynalazki . Czasem nawet wrzucę jakaś pietruszkę czy buraka i nawet nie czuć jak dużo owoców jest a zawsze trochę witaminek więcej :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam blender i tez robie takie cos ;) ze szpinakiem i kefirem jeszcze ;) pychaaa..

Bylam dzis na ogrodzie.. troche sobie porobilam i jestem z siebie dumna choc boli mnie krzyz :D corcia mi pomagala dzielnie ;)
 
Dziewczynki! Gratuluje zdrowych dzieciaczków i udanych wizyt :)
Ja czuje, ze jutro to będę umierała ze stresu, bo w poniedziałek moje połówkowe...
Witam nowa Mamusie i od razu powiem, ze u mnie tez pierwsze Maleństwo :) ale jest wśród nas tyle doświadczonych Mam, że na pewno damy radę [emoji6]



20 sierpnia 2018
 
Dobry wieczór. Dawno mnie nie było od razu po świętach poszłam do szpitala na kontrolę w sprawie tego guza na jajniki. Nieznacznie urósł ale go teraz nie wycinają za duże ryzyko, że stracę ciążę. Z jednej strony cieszę się, że teraz tego nie ruszają a z drugiej boję się bo żyje z tykająca bombą w każdej chwili może pęknąć. Z dobrych wieści, lekarz potwierdził córkę ważyła 276g 4 dni temu.
Witam nową mamusię:)
 
reklama
Do góry