reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Heej. Miałam dziwny sen. Śniło mi się że urodziłam juhu :-D i w tym śnie nie dali mi dziecka od razu zobaczyć tylko jak już wróciłam na salę to czekałam aż położna je przyniesie. Co dziwnego na sali razem z ciężarnymi leżał starszy pan (wtf w ogóle :-D) i po jakiejś godzince położna przynosi mi syna i..... jest on duży tzn starszy bo ma ząbki, raczkuje, ma blond włoski takie dłuższe no i ogólnie jest za duży jak na niemowlę. I ja ze zdziwieniem patrze na to dziecko....a ten starszy pan mi mówi żebym poszła do dyżurki bo to na pewno nie moje dziecko..... obudziłam się jak z horroru :angry::-D
 
reklama
Heej. Miałam dziwny sen. Śniło mi się że urodziłam juhu :-D i w tym śnie nie dali mi dziecka od razu zobaczyć tylko jak już wróciłam na salę to czekałam aż położna je przyniesie. Co dziwnego na sali razem z ciężarnymi leżał starszy pan (wtf w ogóle :-D) i po jakiejś godzince położna przynosi mi syna i..... jest on duży tzn starszy bo ma ząbki, raczkuje, ma blond włoski takie dłuższe no i ogólnie jest za duży jak na niemowlę. I ja ze zdziwieniem patrze na to dziecko....a ten starszy pan mi mówi żebym poszła do dyżurki bo to na pewno nie moje dziecko..... obudziłam się jak z horroru :angry::-D
To mi się dziś śniło, że urodziłam i przystawiałam córkę do cyca.. już któryś raz w tej ciąży. Pierwszy raz kilka dni przed tym jak się dowiedziałam o ciąży. Masakra. Już czuję podświadomie presję kp... Przez problemy które miałam z synem...

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
mi ostatnio jakieś koszmary się śniły, takie dziwne sny, ale nic o dziecku :) budziłam się cała przestraszona masakra..biorę się za sprzątanie bo o 17 mam prenatalne :D na przeziębienie polecam syrop z cebuli, czosnek, miód, wit. C :)
 
Hejka :) zapraszam was dziewczyny do nowej grupy sprzedażowej z ubrankami między innymi dziewczyn z babyboom ^.^ jestem jedną z wrześniowych mam 2017 która robi powoli porządki w szafie i pozbywa się ubranek dziecięcych. Może któraś z was jest na etapie kompletowania wyprawki i czegoś potrzebuje . Poniżej wam linka podrzucę :
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Jeśli interesują was konkretne rozmiary czy rodzaj ubrań piszcie na grupie , coś się na pewno znajdzie
 
Witam serdecznie. Czytam was kobietki od początku tzn. odkąd zobaczyłam dwie kreseczki na teście. Termin mam na 23. 08 jesteśmy już po polowkowych wszystko dobrze z malenstwem co mnie bardzo cieszy mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojej grypy pozdrawiam

witamy Cię serdecznie ;) ja mam termin na 24 sierpnia :) jeden dzień różnicy mamy :D
 
reklama
Zobacz załącznik 844931 Nie wiem jak wasze kubki smakowe, ale dla mnie to jest bajeczne odkrycie w biedronce
Nie piłam tego ale uwielbiam wszelkie smoothie. Wcześniej korzystałam z sokowirówki ale dużo owoców się wyrzucało .. kupiłam blender kielichowy i teraz robię takie wynalazki . Czasem nawet wrzucę jakaś pietruszkę czy buraka i nawet nie czuć jak dużo owoców jest a zawsze trochę witaminek więcej :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry