reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mam kochana zdjecie kawałka wózka :D Bo to od sąsiadki i głupio bylo mi robić zdjęcia co powiem że na forum wrzucę ? Hehe :)
6608289b43f0cf98d72da2b911a466d0.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest piekny ;) mi to blizej fioletu jedt niz rozu ;) jak na moje,dla chlopca ideolo ;)
 
reklama
Robiąc wyprawkę warto spojrzeć na aptekę Gemini. Są super ceny w poprzedniej ciąży zrobiłam w Rossmann i sporo przepłaciłam.
Masz rację[emoji16] Ja teraz tylko w gemini kupuje wszystko[emoji5] raz na miesiąc z koleżanką robimy zamówienie żeby za przesyłkę nie płacić[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Czytam was i czytam i zaczynam się bać karmienia piersią :o ja wczoraj od sąsiadki dostałam nowe nakładki na sutki także w razie w mam . Ale nie mam pojęcia czy tego się używa czy nie. Czy smoczków używać . Czy butelek używać .. [emoji33]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja czytam i też zaczęłam się bać chociaż to moje drugie dziecko hahaha pierwsze karmione piersią do 9 miesiąca tylko dlatego był koniec ze wrocilam do pracy.

Zastanawiam się czy miałam ogromne szczęście czy jednak pozytywne nastawienie i poradnia laktacyjna w szpitalu sprawiły że karmienie to najpiękniejszy okres:) nie miałam żadnych problemów, był nawał tak jak dziewczyny mówiły ale w szpitalu wszystko mi powiedzieli że ściągać i jak pierś miękka przestac. Dziecko karmić na żądanie nie wchodzić w żadne schematy co 2 h czy coś jak chce to daje no i bardzo ważne szczególnie na początku karmienie nocne.
Moja córka przespala pierwsza noc cała bez pobudki, wydawałoby się super ale właśnie nie kazali mi w szpitalu budzić ja na karmienie co 3 h przez pierwsze 2 tygodnie dzięki temu nie straciłam pokarmu. Później budziła się 2 razy w nocy i jadła.
Życzę każdej z was takiego kp jak ja miałam i bądźcie pozytywne :)
 
KatiNails ja mam już 2 synów oboje mają stueerdzony zespół Aspergera czyli poprostu nadruchliwości boimy się że brat także będzie miał takie en rgiczne geny....
Nie ma co się stresować na zapas. Ja sama mam żywego chłopca, ale odpukac oprócz zaburzeń si nie mam z nim innych większych problemów.

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Boję się, że mając alternatywę nie będę się aż tak starać by kp... Do rosmanna mam blisko, zawsze mogę po Aventa skoczyć, ale no nadal wiem, że wtedy będę chciała iść na łatwiznę przy najmniejszym bólu czy niepowodzeniu...

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]
Oj to nie tak do końca. Ja dokarmialam mm bo dziecko leciało z wagi i było skrajnie odwodnione mimo tego że cały czas wisiał na cycu...
Ile razy próbowałam przejść tylko na kp, zawsze spadek z wagi, ile łez wylałam. Ile się obwiniałam że jestem zła matka bo nie umiem własnego dziecka wykarmić. Ale niestety. Fakt faktem udało się że nie straciłam laktacji całkowicie i 15 miesięcy syn dostawał cyca, ale to było karmienie mieszane. Najpierw jeden cyc, potem drugi , na końcu trzeba było dorabiać mm. Jedynie w nocy sam cyc wystarczył.

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Czyli ściągałas laktatorem jak było za dużo tak?

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]

Jak piersi były twarde , to czuć wtedy że są takie napięte a córka nie była w stanie zjeść takiej ilości więc wyciągałam odrobinę między kamieniami jak były twarde ale tylko tyle żeby zrobiła się pierś miękka bo inaczej napędzamy laktację.
 
reklama
Dziś ciepło się zrobiło fajnie a ja ledwo chodzę. Co to będzie za jakiś czas :)
Ostatnio często brzuch mi się napina i robi twardszy. Jak zjem, jak przejdę się na spacer i to czasem krótki. To normalne? Ktoś tak ma?
Jutro mam USG i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
Do góry