reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
-55%, trzeba wziąć minimum trzy produkty, i być w klubie rosmann. [emoji1] [emoji1] [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]Amelia 9.08.18r.[emoji254]
Normalnie bez aplikacji będzie -49%
 
Zobacz załącznik 844058 Zobacz załącznik 844057 Zobacz załącznik 844059 Dostałam dzisiaj paczuszki, zamiast kostek dostałam upragnione naklejki, jakie było moje rozczarowanie jak widzę mała płaska kopertę a w niej książeczkę... sobie myśle No zesz kuzea gdzie moje klocki... tylko gazetka.... a gazetka ma naklejki ale czad :D jestem w niebowziwta jeszcze termofor z bebiklubu dostałam hihi
Też dostałam przed wczoraj naklejki z enfamil :-Da dla synka kiedyś ze dwa lata temu przysłali książeczkę z obrazkami taką twardą i kubek niekapek tez z enfamil bo wtedy się pierwszy raz rejestrowalam
 
Ja w tym roku nigdzie dalej się nie wybieram. Czuję się dobrze ale jak więcej pochodzę brzuch, pachwiny mnie ciągną, od słońca robią i się przebarwienia. W tym roku w lipcu mieliśmy lecieć do Paryża na tydzień, wylot mieliśmy zaplanowany nz początek lipca 32-33tc wypadało by wiec zrezygnowaliśmy. Jak rezerwowałam w październiku nie byłam jeszcze w ciąży.
W pierwszej ciąży tydzień przed porodem pojechaliśmy z mężem na weekend do Austrii.. tyle godzin w aucie, torba spakowana i było super, nic się nie wydarzyło. Teraz jestem starsza i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym mogła tak zrobić;)
Też wybieramy się do Austrii w Alpy autem w czerwcu , mam nadzieję,że dam radę :) nie chcę,żebu przeze mnie dzieciaki nie użyły wakacji z drugiej strony wiem,że będzie mi ciężko-kiepsko znoszę upały i mam żylaki w miednicy :(
 
Część dziewczyny, bardzo dawno mnie nie było... Badania połówkowe mam dopiero w przyszłym tygodniu. Na poprzedniej wizycie lekarz powiedział, że na 80% dziewczynka mam już wstępnie wymyślone imię, ale jeszcze się waham. ,,Felicja,, - co myślicie???
Bardzo fajne imię :) Najważniejsze,żeby Tobie się podobało. Ja podczas pierwszej ciąży od razu wiedziałam ,jak będzie się nazywała moja córka a teraz się waham -non stop zmieniam, niby mam wybrane,ale nie jestem pewna na 100%
 
reklama
Do góry