reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To musi być straszna trauma i najgorsze przeżycie, masakra...
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić aby tak wcześnie można było urodzić i żeby dzidzia miała szanse, a jednak tak się dzieje. Aż jestem w szoku, bo pierwszy raz słyszę, że to możliwe.


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
Jutro was doczytam. Teraz tylko wpadłam powiedzieć dobranoc. Ledwo mnie przyjęli na oddział a koleżanka z sali zaczęła rodzić 22tc powiedzieli jej że już nic nie da się zrobić wzięli ją na poród. Ryczała jak bóbr a jej mąż razem z nią. To ich 6ta ciąża, którą poroniła. Masakra widziałam jak jej pępowina wystawała miedzy nogami a potem. Tak mi jej szkoda aż sama ryczę bo mnie ten widok, ta ich rozpacz zwaliła z nóg.
Dobranoc dziewczyny. Do jutra. Sorki, że wam takie okropne rzeczy piszę na noc ale nie mogę zapomnieć tego widoku.
Jest 5:09, nie mogę już spać, zamiast tego mam łzy w oczach. Tak bardzo mi jej szkoda :(

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Jutro was doczytam. Teraz tylko wpadłam powiedzieć dobranoc. Ledwo mnie przyjęli na oddział a koleżanka z sali zaczęła rodzić 22tc powiedzieli jej że już nic nie da się zrobić wzięli ją na poród. Ryczała jak bóbr a jej mąż razem z nią. To ich 6ta ciąża, którą poroniła. Masakra widziałam jak jej pępowina wystawała miedzy nogami a potem. Tak mi jej szkoda aż sama ryczę bo mnie ten widok, ta ich rozpacz zwaliła z nóg.
Dobranoc dziewczyny. Do jutra. Sorki, że wam takie okropne rzeczy piszę na noc ale nie mogę zapomnieć tego widoku.
Jejku, strasznie jej współczuje. Nie wyobrażam sobie nawet jak ciężka jest to dla nich sytuacja
 
Błagam nie piszcie tutaj takich historii:(
Znam dziewczynę która urodziła w 22 TC teraz córeczka ma 3 latka i okaz zdrowia ale 2 miesiące leżała w inkubatorze i nie wiadomo było jak to się skończy.

Ja wczoraj wieczorem po pracy miałam lekkie bóle brzucha i twardnienie muszę o tym powiedzieć lekarzowi na nastepnej wizycie bo coś czuję że to powtórka z rozrywki z pierwszej ciąży i lepiej brać leki co by za szybko nie urodzić.

Lecę do pracy,
Miłego dnia dziewczyny:)
 
Cześć dziewczyny :)
Zastanawiam się czy tylko mnie dotyczy problem wstawania wcześno rano? Mogę sobie pospać nie pracuje, sama w domu a tu się budzę i potem nudzę bo i tak muszę polegiwac .
A o 21 oczy na zapałkach [emoji85]

Dziś w nocy jak się przekręcalam to z trzy razy poczułam ból brzucha obok pępka tak jakby zakwasy .. mam nadzieję że to znów nic złego



Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@karkula309 ja mam tak samo! Wcześniej pracowałam na zmiany i wracałam z pracy ok 3 w nocy i wstawałam o 14, tak żeby zdarzyć do roboty. A jak poszłam na zwolnienie to przez pierwszy tydzien spałam dosłownie po 18 godzin, a jak organizm się zregenerował to teraz wstaje o 6:30-7 i i 20:30-21 już idę spac :p

@kasiak85 straszne przeżycie dla Rodziców, ale i dla Ciebie jako współpacjentki, która czeka na swojego Dzisziusia. Ja na pewno się pomodlę za za tych rodziców. Bądź dzielna Kochana, wypoczywaj i szybko wracaj do domu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@karkula309 ja mam podobnie. Standardowo od 5 nie śpię, tak ok.przed 8 zasypiam na godzinę. Wieczorem jestem taka padnięta i myślę że zasnę od razu, a tu bezsenność do 24 bądź 1.

@Maljan Moja znajoma ostatnio urodziła w 26 tc bliźnięta. Była w szpitalu od 19tc. Walczyli o każdy dzień, potem tydzień. Urodzili się ważąc ledwo 1000g. 3 miesiące spędzili w inkubatorach. Miesiąc temu wyszli do domu[emoji4] są prześliczni[emoji4]
Z tego co opowiadała, to na oddziale była dziewczynka urodzona w 23tc. Bo akurat była w szpitalu, gdzie typowo ratują wcześniaki.



16uds65gk16dflk6.png
 
Nie wyobrażam sobie takiego dramatu i na pewno nie chciałabym tego przeżyć choćby jeden raz. Taka niesprawiedliwość rani, szczególnie kiedy słyszy/czyta/ogląda w tv się niektóre ... no nie wiem... przeżywam...

Ale na osłodę mam dla was coś takiego, dzisiaj można :)
Peeling całego ciała lubmasaż stop(1).png
 

Załączniki

  • Peeling całego ciała lubmasaż stop(1).png
    Peeling całego ciała lubmasaż stop(1).png
    309,5 KB · Wyświetleń: 54
Dzień dobry w dniu kobiet :cool2:
ja również nie wyobrażam sobie takiego dramatu, jakaś totalna masakra dla rodziców.

Dużo mamć odczuwa już ruchy dzieciątek?
Ja jeszcze nie ale to dopiero 17 tydzień i pierwsza ciąża + osłonka tłuszczykowa także jeszcze pewnie poczekam :-D
 
reklama
hej dziewczyny:-)macie moze jakis godny polecenia krem na rozstępy ? zauwazylam u siebie juz jedna kreske:/ a smaruje sie babydream fur mama z rossmana ale zostawia biale slady na skorze i niezbyt mi podpasowal.
 
Do góry