reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. :)

Ja już jestem po wizycie u Endokrynologa. Miałam dzisiaj małą przygode, jak się rejestrowałam zapisałam sobie tylko dzień, godzinę i nazwę przychodni. Więc dzisiaj wpisałam ja w Google i spisałam pierwszy adres, który mi się pokazał. Okazało się, że w Bydgoszczy są dwie takie przychodnie i najpierw pojechałam nie do tej co trzeba. Bałam się, że mnie nie przyjmie bo się przez to spóźniłam ponad 10 min, a miałam wejść jako pierwsza przed zarejestrowanymi pacjentami ze względu na ciążę. Okazało się, ze lekarz był bardzo miły i przyjął mnie jak tylko pacjentka wyszła z gabinetu. Już jak spojrzał na wyniki z krwi powiedział, że wg niego nic mi nie jest, bo teraz na wszelki wypadek obniżyli normy dla ciężarnych. Zrobił mi USG i podpytal jak się czuje i czy coś mi dolega. Na USG wyszło, że oba płaty czyste. Na wszelki wypadek po świętach jeszcze raz mam oddać krew do badania i z wynikami przyjść do niego. Mega mnie uspokoił . Ale się rozpisałam:D
Ciesze sie ze wszystko ok ;)
 
reklama
Witam wszystkich. Termin na połowę sierpnia. Miło poczytać i wspierać się nawzajem w trudnych chwilach. Jestem po 40 i oczekuje wynikow amnopunkcji.
Witamy, fajnie, że dołączyłaś :) pierwsze dzieciątko czy masz już jakiegoś łobuza w domu? :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
@Augusta89 Tak wiem, ale 10% to i tak dla za dużo[emoji23] A tak na poważnie to i tak nie mogłam przebywać w jego otoczeniu.. zrobili mi testy alergologiczne i nie zdążyli skończyć, bo wpadłam we wstrząs. Więc kotów i tak unikam.

Trzymam kciuki za Twoje zdrówko!

16uds65gk16dflk6.png
 
To nie unikanie zwierząt da brak chorób a raczej dbanie o higienę.(mycie rąk) Toksoplazmoza bierze się nie od kota ale od ewentualnego zadrapania które najczęściej niesie ze sobą posiadanie ziemi pod pazurami, kuweta. Wiadomo kot częściej może podrapać. Ponad to toksoplazmoza to surowe mieso, nieprzegotowane mleko itp. Udowodniono naukowo w Skandynawii, że dziecko które od poczecia przebywa blisko kotów ma mniejsze skłonności do alergii później.

Wózek najlepiej z pompowanymi kołami :)aale wózek to i tak najmniejszy problem bo najwieksze bezpieczeństwo to nosidełko do auta. Podobno pasy najlepiej piecio punktowe, główka dziecka nie powinna latać na boki i spadać do przodu itd.
Też mamy dylematy bo kasa......
 
Hej ja po wizycie znowu się naczekalam choć dziś towarzyszy miałam mąż i córka byli na usg i oboje stali jak wryci jak dzidzia się kręciła.Najlepsze że gin dziś nie wiedział czy córka czy syn będzie za 4 tyg mi powie na 100% to kuźwa Amerykę odkrył a 4 tyg temu że dziewczynka będzie no to się dowiedziałam i teraz już sama nie wiem ale szczerze to żeby było zdrowe bo syna mam icorke też wiec najważniejsze zdrówko. Dzidzia ma 15.4 cm a ile waży nie wiem a dziś jest .18 tydz i 3 dzień
 
27.03 mam prenatalne 04.04 wizyta u gin więc szybko 1 po 2 mam nadzieję że polowkowe wyjaśni kto zamieszkał w moim brzuchu :tak:.....co do witamin z jodem przy hashimoto powiedział że mam łykac i tyle dziś coś był nie w humorze czym mnie drażnil ale cóż każdy może mieć zly dzien.
 
reklama
Do góry