reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@GorzkaPomarańcza jak sie Bobas urodzi to będzie nawet większy od łapy Tatusia
emoji12.png

Poprawiałaś mi normalnie humor Kochana tym sformułowaniem
emoji8.png

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Najważniejsze, że nie większy niż brzuch tatusia :D cieszę się :)
 
Leżę i czytam forum a dzidziulek harcuje w brzusiu cudowne uczucie dzisiaj moja prawie 7 letnia córka pierwszy raz poczuła jak leciutko kopalo dziecko w brzuchu i była w szoku a wręcz nie dowierzała że ja kopnela (bo w końcu narazie stwierdzili w 14 tyg dziewczynkę).Później była na usg i .....o 19:40 już padła w kimono za dużo wrażeń hihi
 
Witam nową mamusię [emoji85][emoji5]

Tak dużo piszecie, że ciężko nadążyć, ale jakoś dałam radę

Ja jeszcze ruchów żadnych nie czuje. Natomiast na połówkowe będę dzwoniła tak za tydzień żeby umówić się na około 20 marca, bo wtedy zacznie mi się 20 tydzień ciąży.

Ciekawa jestem czy nadal będzie
dziewczyneczka, bo mój Facet tak się cieszy, że nawet dziś dostałyśmy obydwie
1520458704-379a6d237094c1a8-aaaaaa.jpeg
1520458710-2d249c408fcc8650-aaaaaa.jpeg
wcześniejszy prezencik na dzień kobiet i już w sumie imiona tez przeglądane były same damskie, najbardziej spodobało się Kornelia


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Jutro was doczytam. Teraz tylko wpadłam powiedzieć dobranoc. Ledwo mnie przyjęli na oddział a koleżanka z sali zaczęła rodzić 22tc powiedzieli jej że już nic nie da się zrobić wzięli ją na poród. Ryczała jak bóbr a jej mąż razem z nią. To ich 6ta ciąża, którą poroniła. Masakra widziałam jak jej pępowina wystawała miedzy nogami a potem. Tak mi jej szkoda aż sama ryczę bo mnie ten widok, ta ich rozpacz zwaliła z nóg.
Dobranoc dziewczyny. Do jutra. Sorki, że wam takie okropne rzeczy piszę na noc ale nie mogę zapomnieć tego widoku.
 
Jutro was doczytam. Teraz tylko wpadłam powiedzieć dobranoc. Ledwo mnie przyjęli na oddział a koleżanka z sali zaczęła rodzić 22tc powiedzieli jej że już nic nie da się zrobić wzięli ją na poród. Ryczała jak bóbr a jej mąż razem z nią. To ich 6ta ciąża, którą poroniła. Masakra widziałam jak jej pępowina wystawała miedzy nogami a potem. Tak mi jej szkoda aż sama ryczę bo mnie ten widok, ta ich rozpacz zwaliła z nóg.
Dobranoc dziewczyny. Do jutra. Sorki, że wam takie okropne rzeczy piszę na noc ale nie mogę zapomnieć tego widoku.
Co za dramat... współczuję tym ludziom :(

Dziewczyny, a jest jakiś taki czas, od którego dziecko jest już w stanie przeżyć jeśli urodzi się wcześniej? Np moja znajoma urodziła w 25tc. Teraz jej córka ma już ponad rok. Ale nie mogę sobie wyobrazić, że takie maleństwo dało radę.

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Co za dramat... współczuję tym ludziom :(

Dziewczyny, a jest jakiś taki czas, od którego dziecko jest już w stanie przeżyć jeśli urodzi się wcześniej? Np moja znajoma urodziła w 25tc. Teraz jej córka ma już ponad rok. Ale nie mogę sobie wyobrazić, że takie maleństwo dało radę.

p19u43r85mf3dc6h.png


Na jednej z grup dziewczyna pisała ze urodziła szczęśliwie w 23tygodniu.


gannyx8dsoycbms0.png
 
Do góry