reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Mój mąż jak może to jeździ ze mną na wizyty, ale do gabinetu nie chce wchodzić. Sama mu nawet proponowałam, że poproszę go tylko na USG, ale nie chce.
Ja mam dzisiaj pierwsza wizytę u Endokrynologa. Ciekawa jestem co mi powie. Czy zleci jeszcze jakieś badania, czy zbada, czy tylko spojrzy na wyniki, przepisze tabletki i powie, że mam przyjść za miesiąc do kontroli.
Miłego dnia wam życzę:)
 
A mozesz mi wytlumaczyc co to znaczy i czy jest to grozne dla bobasa? Nie spotkalam sie wczesniej z takim określeniem..
Czyli jakis rodzaj skurczy.
W 14 tc, zaczął mi twardniec brzuch na dole i pojechałam do szpitala , dostałam luteinę, duphaston. Biore do teraz, szyjka narazie sie nie skraca wiec jest ok, ale w najgorszym przypadku moze to prowadzic do przedwczesnego porodu . No ale moga byc tez to fizjologiczne skurcze brextona.. . tylko, że wystepuja zazwyczaj po 20 tygodniu ciąży

Najwazniejsze to nie nakrecaj sie moja wypowiedzia bo u Ciebie moze to być nawet spowodowane rosnąc macica itp ;) nie musi to być nic złego. :happy2:
Jakby Cie to niepkoiło idz wczesniej do lekarza poprostu.
 
Ostatnia edycja:
Moj maz na poczatku wchodzil na kazda wizyte ale na dwoch ostatnich wizytach juz nie byl. Powiedzial ze na kolejne polowkowe pojdzie na pewno a na zwykle wizyty niekoniecznie bedzie ze mna wchodzil bo lekarz ma slaby sprzet wiec niewiele widac i zazwyczaj lekarz ma malo czasu i tylko przez krotka chwilke mozna popatrzec na malenstwo o_O
 
Mój się już nie może doczekać prenatalnych. Sam zaproponował, że chce pójść i mam go zabrać. Ale on w ogóle jest wkręcony w tę ciążę, sam szukał szkoły rodzenia i mówił, że konieczne idziemy, wózka też poszukał sam. I chce bym mu mówiła zawsze co się dzieje w danym tygodniu ciąży [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Chciałam kupić wózek za 1600-1800 zł (kasa becikowe +ubezpieczenie), ale poszłam do komisu dziecięcego i kupiłam wózek dwa w jednym za 300 zł. A co mi tam. [emoji14] Ten sam tylko nowy kosztuje 1300. A ja ten już zdążyłam obić o drzwi i zrobić rysę. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
@ciichosza pokaz brykę dla dzidziusia :)
U nas nowy tydzień zaczyna się w poniedziałek i zawsze w niedziele tez czytam co tam słychać w brzuszku i nad czym Dzidzia będzie pracować :)
Mój zawsze miał podejście do dzieci, ale nigdy nie zakładałam, ze będzie tak się wczuwał w role Tatusia [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry