reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A co do ubranek dla dzidziusia to ja pierwszą córkę urodzilam w maju wiec bylo cieplo z tego co pamietam dla dzidziusia do szpitala wystarczą body skarpetki,czapeczka i niedrapki a na wyjście raczej pajacyk lub śpioszki z kaftanikiem cienka czapeczka no i może rożek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@.rudzielec też czekam z niecierpliwością. Jestem już w 17tc (17+2) i miałam nadzieję, że już coś będzie widać[emoji23]

16uds65gk16dflk6.png
 
No ja już po wizycie która odbyla sie wczoraj dzidziuś zdrowy chcieliśmy podglądnoć czy na sto procent to dziewczynka to chowała sie jak mogla jak to lekarz stwierdził siedziala w dole macicy po turecku i na dodatek zakrywała sie raczkami no ale w końcu się na chwile odsłoniła i nic tam nie urosło wiec nadal dziewczynka aktualna.Dodam jeszcze że na wizycie bylam pierwszy raz z mężem widac ze był pod wrażeniem dzidziusia.
Gratuluję córki:)
 
Obejrzałam dokładnie swój brzuch, piersi, uda, boczki i na razie żadnego rozstępu nie widzę. Mam kilka po poprzednich ciążach ale dużo w tym mojej winy bo zaczęłam się smarować dopiero jak zobaczyłam pierwsze rozstępy. Teraz smaruję się od chyba 6tc.
 
Nie wiem czy chodzi Tobie o to samo ale mi od kilku dni dosc mocno twardnieje brzuch i troche tez wtedy boli :hmm: czasem na tyle ze czuje ze musze usiasc albo sie polozyc i odpoczac.. tez sie zastanawiam czy tak powinno byc, czy wszystko jest ok a wizyte mam dopiero 23 marca :sad: moze w piatek przejde sie do poloznej zapytam czy to jest normalne..
Może być to stawiajaca sie macica !
 
Dodam jeszcze że na wizycie bylam pierwszy raz z mężem widac ze był pod wrażeniem dzidziusia.

Mój Mąż ostatnio zaczął coś nieśmiało wspominać, ze może mógłby pójść ze mną na jakieś usg. A wczoraj po powrocie z pracy to już w ogóle. Żona jego kolegi z pracy tez jest w ciąży i ten kolega był ostatnio na usg i strasznie się jarał. I nakręcił mi męża, wiec na połówkowe pójdziemy pewnie razem [emoji5]

Co do rozstępów u mnie jest jeden nowy na boczku. Brzuch mam jeszcze ok, aczkolwiek z przerażeniem codziennie patrzę na swój brzuch [emoji54]
 
Mój mąż chodzi tylko ze mną na prenatalne. Na normalnie wizyty go nie zabieram, bo jest to dla mnie mega krępujące. Jednak rozmowa lekarz pacjent jest inna niż w obecności męża[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Mój Mąż ostatnio zaczął coś nieśmiało wspominać, ze może mógłby pójść ze mną na jakieś usg. A wczoraj po powrocie z pracy to już w ogóle. Żona jego kolegi z pracy tez jest w ciąży i ten kolega był ostatnio na usg i strasznie się jarał. I nakręcił mi męża, wiec na połówkowe pójdziemy pewnie razem [emoji5]

Co do rozstępów u mnie jest jeden nowy na boczku. Brzuch mam jeszcze ok, aczkolwiek z przerażeniem codziennie patrzę na swój brzuch [emoji54]
Ja chodzę co dwa tygodnie na wizyty. Pierwszy raz mąż poszedł ze mną w 12 tygodniu ciąży. I od tej pory nie wyobraża sobie nie iść. Ciągle tylko mówi o kolejnej wizycie bierze urlop i przeżywa potem to co widział. Fajna sprawa zbliża tatusia z dzieckiem ... :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mój był ze mną na pierwszych prenatalnych i podobało mu się, lekarz wszystko pokazywał także wiedział co przedstawia każda plamka na obrazie. Wczoraj umawiałam się na drugie prenatalne a to że jestem na l4 to godzina jest dla mnie obojętna - biorę to co mi zaproponują. Mój jak zobaczył godzinę 14:20 a w ten dzień akurat wypada mu 2 zmiana to się troszkę zbulwersował że jak to tak można jak on będzie w pracy :-D:-D
 
Do góry