reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zadzwonili ze szpitala, że mają miejsce, zajebiście. Rano jak dzwoniłam mówili, że na pewno dziś nie bo nie mają miejsca teraz się zwolniło. M pojechał moim autem ze spakowaną torbą i będzie za 2godziny. Powiedziałam jej, że dopiero po 17ej mogę być.Myślą, że człowiek nic nie robi tylko czeka aż łaskawie zadzwonią.
 
reklama
Zadzwonili ze szpitala, że mają miejsce, zajebiście. Rano jak dzwoniłam mówili, że na pewno dziś nie bo nie mają miejsca teraz się zwolniło. M pojechał moim autem ze spakowaną torbą i będzie za 2godziny. Powiedziałam jej, że dopiero po 17ej mogę być.Myślą, że człowiek nic nie robi tylko czeka aż łaskawie zadzwonią.
polska służba zdrowia... niestety tak to wygląda w naszym kraju
 
Zadzwonili ze szpitala, że mają miejsce, zajebiście. Rano jak dzwoniłam mówili, że na pewno dziś nie bo nie mają miejsca teraz się zwolniło. M pojechał moim autem ze spakowaną torbą i będzie za 2godziny. Powiedziałam jej, że dopiero po 17ej mogę być.Myślą, że człowiek nic nie robi tylko czeka aż łaskawie zadzwonią.
Nie no masakra.. Ale w sumie będziesz mieć to już za sobą[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
@karolka22 ja niestety muszę unikać kotów, właśnie z powodu uczulenia i zwiększonego ryzyka zachorowań na toxo. Mieszkałam też z jedynym, ale teraz się przeprowadziliśmy i jestem daleko od niego[emoji16]

16uds65gk16dflk6.png
 
@kasiak85 trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Ja spotkałam wczoraj sąsiadkę i powiedziała, ze jej córka i zarazem moja koleżanka będzie mogla oddać nam wózek jeśli będziemy chcieli :) wiec kwestia dogadania się. My na wózek będziemy się decydować pewnie w czerwcu/lipcu chyba że wcześniej trafi się jakaś super oferta :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry