reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny czy wy też czujecie takie napięcie brzucha? Jakby balon ktoś od środka za mocno nadmuchał? :oo:
Już nie wiem czy to taka faza intensywna wzrostu jest czy coś nie tak.
Mnie rozpiera dość mocno jakbym miała popękać. Może to normalne?

Nie wiem czy chodzi Tobie o to samo ale mi od kilku dni dosc mocno twardnieje brzuch i troche tez wtedy boli :hmm: czasem na tyle ze czuje ze musze usiasc albo sie polozyc i odpoczac.. tez sie zastanawiam czy tak powinno byc, czy wszystko jest ok a wizyte mam dopiero 23 marca :sad: moze w piatek przejde sie do poloznej zapytam czy to jest normalne..
 
reklama
Mam to samo.. a dziewczyny mierzylyscie sie w obwodzie brzuszka ile doszło?[emoji3]




gannyx8dsoycbms0.png
U mnie plus 10 cm w obwodzie brzucha i czuje jak z dnia na dzien rosne ;)
 
Tyle dziewczyny piszecie, ze godzina mi zeszla na nadrabianiu zaleglosci z niecalego jednego dnia :p
Bylam dzisiaj na usg piersi i na szczescie wszystko jest ok, pani radiolog nie widziala zadnych niepokojacych zmian i nie wiadomo skad sie wziela czerwonawa plama na mojej piersi i dlaczego nie znika. Najwazniejsze ze wszystko jest ok :happy2:
 
Chyba nie jestem w stanie tego nadrobić il napisalyscie:)

Co do twardniejacego brzuszka to mnie też się tak dzieje, zazwyczaj gdy jestem zmęczona po pracy albo jak dzidek się rusza tam i rozciąga. Wydaje mi się że to normalne o ile nie boli i nie jest zbyt częste. W pierwszej ciąży bolało wtedy to były niebezpieczne skurcze i musiałam leżeć i brać leki.

Ja mam już duży brzuch naprawdę ale nie pierwsza ciaza pewnie dlatego.

Oprócz tego coraz ciężej mi wysiedzieć przy biurku 8 h ale chciałabym jeszcze popracować z 2 może 3 miesiące. Szkoda że już nie ma tej pracy po 4 h przy komputerze wtedy by było idealnie.

Lecę do pracy się zbierać. Miłego dnia:)
 
Odnośnie tematu wydetego brzucha. Raz najadłam się kapusty kiszonej i od południa do dnia kolejnego umierałam .. brzuch twardy aż bolało . Na takie sprawy ginekolog kazała brać duphalac.

Też mam już rozstępy . Brzuch rośnie ale nie mam typowo ciążowego brzuszka przez nadwagę :(

Byłam wczoraj na wizycie !! Wszystko jest w porządku szyjka nawet mierzy się dłużej jak ostatnio, oby tak dalej :) przez brzuszek maleństwo nie chciało pokazać płci . Chował swoje skarby. Natomiast jak pani doktor włożyła wziernik by zmierzyć szyjkę to maluch zaświecił jajkami :D
Także spodziewamy się synka :) :)
 
@Maljan też dużo piję[emoji4] Ale teraz nie wychodzę bez butelki wody z domu[emoji4]

@martini31 to pięknie! Grunt, że z twoimi piersiami wszystko ok! [emoji4]

@karkula309 gratuluję synka!

Dziewczyny, a mnie brzuch ogólnie już dawno napęczniał. Nie mogę już go wciągnąć w ogóle[emoji23][emoji23] Z tym, że ja kompletnie jeszcze nie mam brzucha ciążowego.... dopiero zaczyna mi się coś zaokrąglać pod pępkiem[emoji4]



16uds65gk16dflk6.png
 
Odnośnie tematu wydetego brzucha. Raz najadłam się kapusty kiszonej i od południa do dnia kolejnego umierałam .. brzuch twardy aż bolało . Na takie sprawy ginekolog kazała brać duphalac.

Też mam już rozstępy . Brzuch rośnie ale nie mam typowo ciążowego brzuszka przez nadwagę :(

Byłam wczoraj na wizycie !! Wszystko jest w porządku szyjka nawet mierzy się dłużej jak ostatnio, oby tak dalej :) przez brzuszek maleństwo nie chciało pokazać płci . Chował swoje skarby. Natomiast jak pani doktor włożyła wziernik by zmierzyć szyjkę to maluch zaświecił jajkami :D
Także spodziewamy się synka :) :)
Gratuluję synka:)
 
Mi brzuch twardnieje jak się dużo nachodzę, po większym sprzątaniu. Mam wtedy takie uczucie właśnie jakby ktoś mnie napompował od środka.
 
Z tym balonem w brzuchu to ja w sunie chyba nie odczuwam takich dolegliwości. Może jeszcze mam za młoda ciąże. Ale wiem już czego się spodziewać za tydzień lub dwa :)
@Anulaa88 mój brzuszek tez się zaokrągla pod pępkiem dopiero, ale siostra mówiła, ze w 17-18 tygodniu może wywalić brzuch, wiec czekam :) może coś się pokaże :)

Jak czytam Was, ze nie możecie doczekać się wizyt w połowie marca to tak myśle, ze moja wizyta dopiero w kwietniu to coś strasznie odległego... [emoji17]

@karkula309 gratulacje synka [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No ja już po wizycie która odbyla sie wczoraj dzidziuś zdrowy chcieliśmy podglądnoć czy na sto procent to dziewczynka to chowała sie jak mogla jak to lekarz stwierdził siedziala w dole macicy po turecku i na dodatek zakrywała sie raczkami no ale w końcu się na chwile odsłoniła i nic tam nie urosło wiec nadal dziewczynka aktualna.Dodam jeszcze że na wizycie bylam pierwszy raz z mężem widac ze był pod wrażeniem dzidziusia.
 
Do góry