reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@ciichosza pokaz brykę dla dzidziusia :)
U nas nowy tydzień zaczyna się w poniedziałek i zawsze w niedziele tez czytam co tam słychać w brzuszku i nad czym Dzidzia będzie pracować :)
Mój zawsze miał podejście do dzieci, ale nigdy nie zakładałam, ze będzie tak się wczuwał w role Tatusia [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super, to zbliża bardzo do siebie moim zdaniem :D
O ile do tego czasu mój T już go nie włożył gdzieś, to zrobię fotkę :D

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
mój facet to jeździ ze mną wszędzie na badania krwi, do endokrynologa, nic nie odpuszcza, jakby mógł to by wszedł ze mną na cytologie haha
Mój też wszędzie każda wizyta pobranie krwi itp, w tamtej ciąży na każdej wizycie tez był niczego nie opuścił przez całą ciążę , nie chce żebym sama jeździła :-D i oczywiście od początku do końca produ tez był i wydział jak dziecko wychodzi :-D jak pracuje to jeździ później albo zamienia się tylko po to żeby ze mną wtedy być :-D
 
Chciałam kupić wózek za 1600-1800 zł (kasa becikowe +ubezpieczenie), ale poszłam do komisu dziecięcego i kupiłam wózek dwa w jednym za 300 zł. A co mi tam. [emoji14] Ten sam tylko nowy kosztuje 1300. A ja ten już zdążyłam obić o drzwi i zrobić rysę. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Bardzo okazyjna cena.A jaki model ?;-)
 
1520426663-7973d2ff5094b951-aaaaaa.jpeg


Jak się podzieliliśmy wiadomością o ciąży to dostaliśmy taką instrukcje. Powiem Wam, że zaczęłam ja czytać dwa dni temu i po prostu tak mi poprawia humor, że aż nie mogę w to uwierzyć :) tak lekko napisana, z humorem i życiowo. O tych wszystkich wyprawkach, szaleństwach zakupowych i innych ciążowo-bobasowych zawrotach głowy :)
I nawet dam mężowi do przeczytania, bo jest tez rozdział dla Tatusiów :)
Normalnie polecam jak trafi Wam w ręce :)
 
Chciałam kupić wózek za 1600-1800 zł (kasa becikowe +ubezpieczenie), ale poszłam do komisu dziecięcego i kupiłam wózek dwa w jednym za 300 zł. A co mi tam. [emoji14] Ten sam tylko nowy kosztuje 1300. A ja ten już zdążyłam obić o drzwi i zrobić rysę. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Kurcze ja bije się z myślami i mam problem z tym.. podobają nam się te nowoczesne wózki ale używany to koszt 800-1000 zł . A sąsiadka chce 200 zł za swój też 3w1 no ale wiadomo.. to nie jest ten wóz co chciałam dla juniora :D z jednej strony fajnie takim pięknym wózkiem wozić małego a z drugiej strony jak przypomne sobie że tylko mąż zarabia a jeszcze tyle wydatków to nie wiem czy nie rozsądniej kupić ten za 200 zł . Dziecko i tak szybko z tego wózka wyrasta i mamusie kupuja inne spacerówki

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ja bije się z myślami i mam problem z tym.. podobają nam się te nowoczesne wózki ale używany to koszt 800-1000 zł . A sąsiadka chce 200 zł za swój też 3w1 no ale wiadomo.. to nie jest ten wóz co chciałam dla juniora :D z jednej strony fajnie takim pięknym wózkiem wozić małego a z drugiej strony jak przypomne sobie że tylko mąż zarabia a jeszcze tyle wydatków to nie wiem czy nie rozsądniej kupić ten za 200 zł . Dziecko i tak szybko z tego wózka wyrasta i mamusie kupuja inne spacerówki

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz mam podobny problem. Chciałam kupić wózek ze 2tyg temu był na olx taki co chcę za 700zł ale mój mąż mówił, że po co tak wcześnie będzie stał pół roku i się kurzył wiec go posłuchałam i nie kupiłam. W niedzielę koleżanka zaproponowała, że da mi wózek po swoim dziecku ale średnio mi ten wózek pasuje. Jest ciężki z pompowanymi kołami a ja chcę teraz taki lżejszy. Będę spacerować głównie po osiedlu, po dzieci do szkoły, sklepu. Z drugiej strony ok 800zł w kieszeni.
 
Kurcze ja bije się z myślami i mam problem z tym.. podobają nam się te nowoczesne wózki ale używany to koszt 800-1000 zł . A sąsiadka chce 200 zł za swój też 3w1 no ale wiadomo.. to nie jest ten wóz co chciałam dla juniora :D z jednej strony fajnie takim pięknym wózkiem wozić małego a z drugiej strony jak przypomne sobie że tylko mąż zarabia a jeszcze tyle wydatków to nie wiem czy nie rozsądniej kupić ten za 200 zł . Dziecko i tak szybko z tego wózka wyrasta i mamusie kupuja inne spacerówki

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Zawsze możesz poczekać na jakąś okazję na allegro lub olx, czy innej takie platformie, może w komisie przypadkiem zobaczysz, no chyba, że to jakiś Stokke, albo inny mega drogi wózek, ale i na te można trafić tanio.
Ja np mam ten problem, że wózek potrzebuję podwójny, a te używane są albo mega zaniedbane, a co za tym idzie stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, albo są po prostu drogie, nowego nie kupię, bo też, to co mnie się podoba, kosztuje ponad 2000. No jak znam siebie, wezmę to co będzie, a nie to co bym chciała, to w późniejszym czasie tak będę kombinować żeby wózek wymienić, a to kolejna strata pieniądza.
 
Wiesz mam podobny problem. Chciałam kupić wózek ze 2tyg temu był na olx taki co chcę za 700zł ale mój mąż mówił, że po co tak wcześnie będzie stał pół roku i się kurzył wiec go posłuchałam i nie kupiłam. W niedzielę koleżanka zaproponowała, że da mi wózek po swoim dziecku ale średnio mi ten wózek pasuje. Jest ciężki z pompowanymi kołami a ja chcę teraz taki lżejszy. Będę spacerować głównie po osiedlu, po dzieci do szkoły, sklepu. Z drugiej strony ok 800zł w kieszeni.
Ja chyba jednak zdecyduje się na tańszy .. wiesz bardziej przemawia za mną fakt że za te pieniądze co oszczędze mogę kupić panele podłogowe i zrobić juniorowi pokój :) a na dobrą sprawę co roku są nowe wózki i wiadomo że mamusie je chcą. A trzy lata temu ich nie było i jakoś kobietki sobie radziły z tymi ' złymi ' ciężkimi wózkami co my się teraz nad nimi zastanawiamy :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupowałam wózek dla synka 4 lara temu 2w1 nowy 1200 zł wiec cena za nowy super, bardzo lekki i skrętny, piankowe koła.
Teraz myślę nad kołami jakie będą lepsze te piankowe czy pompowane? :-D
Teraz planuje używany kupić do max 600-700 zł 2w1 ,nie podobają mi się okropnie na 3 koła, lub takie co mają wszystkie koła wielkie .Te co mają przednie mniejsze a tylnie większe o wiele lepiej się prowadzi :p
 
reklama
Ja się ostatnio biłam z myślami. Znalazłam fajny z bebetto używany za 900 zł w pięknym szarym kolorze. Później pomyślałam sobie że ja i tak chcę nową spacerówkę a nie z wózka 2 czy 3w1 także przystopowałam i raczej kupimy coś tańszego. Sama też zaczerpnęłam opinii koleżanki która urodziła w tamtym roku i mamy podobne zdania. Ona jako już ta praktykująca odradza pakować tyle kasy w wózek - sama swoją drogą kupiła używkę za 4 stówy.
 
Do góry