reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Cześć, wszystko nadrobione więc mogę pisać.
Ciekawe jak Ci lekarze stwierdzają czy wszystko jest ok bez badania ręcznego czy Usg. Teraz chodzę prywatnie i przy każdej wizycie mam wszystko kompleksowo. Z synkiem chodziłam na Nfz i też za każdym razem miałam albo badanie ręczne albo ręczne i USG.
Też zamierzam zakupić że 3 koszule takie do 30 zł. Więcej nie chciałabym wydawać.
 
Ja mam tylko usg robione zawsze, jak to jest być "badanym ręcznie"? Ktoś mi wytłumaczy proszę? [emoji16]

Lekarz zagląda wiadomo gdzie, wkłada palce, wiadomo gdzie, i sprawdza czy szyjka trzyma oraz jak wysoko sięga dno macicy. :D Nienawidzę badania ginekologicznego, a mój upiera się badać mnie za każdym razem, ale lepiej że bada, niż żebym potem miała płakać.
 
Mi nigdy palców nie wkładał tylko ten plastikowy wziernik? Nie wiem jak to nazwać :D ale na prenatalnych moja obniżona macice zauważył na usg, ogolnie to dopochwowo mi ogląda układ cały wewnątrz :D teraz nie miałam może dlatego ze to prenatalne były
 
W 2 poprzednich ciążach lekarz na nfz zawsze mnie badał ręcznie a teraz jakiś dziwny przyszedł, nie pracuje w żadnym szpitalu, jak mu powiedziałam, że mnie kluje e brzuchu i w pochwie oraz że mi brzuch twardnieje to powiedział, że w 5tej ciąży nic mnie już nie będzie bolało i się głupkowato zaśmiał.
 
Mi nigdy palców nie wkładał tylko ten plastikowy wziernik? Nie wiem jak to nazwać :D ale na prenatalnych moja obniżona macice zauważył na usg, ogolnie to dopochwowo mi ogląda układ cały wewnątrz :D teraz nie miałam może dlatego ze to prenatalne były
Niedługo zacznie sprawdzać ręcznie bo będzie sprawdzał czy szyjka macicy jest zamknięta czy nie ma rozwarcia. Gin do którego chodzę prywatnie mówił, że na następnej wizycie tj. 15.03 zbada mnie ręcznie.
 
Mi nigdy palców nie wkładał tylko ten plastikowy wziernik? Nie wiem jak to nazwać :D ale na prenatalnych moja obniżona macice zauważył na usg, ogolnie to dopochwowo mi ogląda układ cały wewnątrz :D teraz nie miałam może dlatego ze to prenatalne były
Mnie zawsze bada za pomocą wziernika i nie tylko. Bada właśnie macicę. I za każdym razem mam usg dopochwowo.
W 2 poprzednich ciążach lekarz na nfz zawsze mnie badał ręcznie a teraz jakiś dziwny przyszedł, nie pracuje w żadnym szpitalu, jak mu powiedziałam, że mnie kluje e brzuchu i w pochwie oraz że mi brzuch twardnieje to powiedział, że w 5tej ciąży nic mnie już nie będzie bolało i się głupkowato zaśmiał.
Co za dziwny typ.

16uds65gk16dflk6.png
 
W 2 poprzednich ciążach lekarz na nfz zawsze mnie badał ręcznie a teraz jakiś dziwny przyszedł, nie pracuje w żadnym szpitalu, jak mu powiedziałam, że mnie kluje e brzuchu i w pochwie oraz że mi brzuch twardnieje to powiedział, że w 5tej ciąży nic mnie już nie będzie bolało i się głupkowato zaśmiał.
Rozumiem w takim razie dlaczego chodzisz do niego tylko po skierowanie. Nie wiem skąd tacy lekarze się biorą.

Chciałam się wam jeszcze pochwalić moimi lumpkowymi zdobyczami z dzisiaj. Trafiłam na dzień wszystko po 2 zł, no żal było nie brać
SAVE_20180305_174602.jpeg
 

Załączniki

  • SAVE_20180305_174602.jpeg
    SAVE_20180305_174602.jpeg
    206,7 KB · Wyświetleń: 282
reklama
Do góry