reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja swoją koszulę z porodu lubiłam najbardziej i jeszcze długo po porodzie ją nosiłam. Znalazłam naprawdę ładne i fajne koszule w normalnych cenach. Ja śpie normalnie w koszulach takich bardziej kusych na ramiączkach więc dla mnie to nic nowego. Na pewno nie wyobrażam sobie pobytu przed i poporodowego w szpitalu w dwuczęściowej piżamie!! No way, świeciłabym gołym tyłkiem przez większość czasu, serio często się tam zagląda i przed o po porodzie. Jak cc to nie ma opcji założenia takiej piżamy, zresztą totalnie niepraktyczna w tym czasie ;)
Mi się podobają np takie, i ceny też przystępne.

Link do: L – Rozpinana koszula do karmienia MARTA Fuksja – Bobaskowo – wszystko dla Mamy i Bobasa
Link do: L – Rozpinana Koszula Nocna NAVY BLUE – Bobaskowo – wszystko dla Mamy i Bobasa
Link do: L – Rozpinana Koszula Nocna MIĘTOWA KRATKA – Bobaskowo – wszystko dla Mamy i Bobasa

Poród to jest tak ekstremalne doznanie że kwestia wyglądu totalnie nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się tylko wygoda ;)
 
reklama
Czy baldachim spełnia też jakaś inna rolę, oprócz tego, że wygląda?

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Tak, zbiera roztocza i kurz ;)
 
Tak, zbiera roztocza i kurz ;)
Wszystkie trzy czy nawet cztery skutecznie odciagnęłyście mnie od tej małej myśli, tlącej się gdzieś z tyłu głowy by kupić [emoji14] Racja, potem to co chwilę prać, czyścić... Chyba najlepiej jak najmniej mieć wszystkiego w łóżeczku by móc to prać w miarę często.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Wszystkie trzy czy nawet cztery skutecznie odciagnęłyście mnie od tej małej myśli, tlącej się gdzieś z tyłu głowy by kupić [emoji14] Racja, potem to co chwilę prać, czyścić... Chyba najlepiej jak najmniej mieć wszystkiego w łóżeczku by móc to prać w miarę często.

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
A oprocz wszystkich tych zdrowotnych przesłanek dla mnie jeszcze jedna jest ważna.. bez baldachimu będę mogła z każdej strony zaglądać do maleństwa by zobaczyć swój skarb i się pocieszyć :D aah.. nie mogę się doczekać :)
 
No bez przesady nie wszystkie koszule są babcine. .przecież z koronką nie będą produkować koszul dla kobiet do szpitala.. :-D ja zamierzam kupić którąś z tych tylko rozmiar M od tego sprzedającego .. Ja się nie będe przejmować wyglądem itp najważniejsze aby była luźna i była rozpiana góra... :p najważniejsze aby poród poszedł szybko, dziecko zdrowe i szybko do domu.. Mogę nawet chodzić w koszuli do ziemi z golfem :-D
Zobacz załącznik 841356 Zobacz załącznik 841357 Zobacz załącznik 841358 Zobacz załącznik 841359

Ta ostatnią (niebieska z różowym sercem) mam do tej pory. Kupiłam ją do szpitala. Służyła mi przed jak i po porodzie i do tej pory w niej czasem śpie także POLECAM :)
 
Ja chodząc na NFZ w ciąży miałam tylko 3 usg bo tak robili jak wszystko jest ok teraz chodzę prywatnie usg co 4 tyg i stresuje się nim okropnie jeszcze prenatalne i swiruje w ogóle jestem z tych przezywaczek:oo:zawsze się boję wyników itp itd .......dziś odbieralam morfologie i dzieka Bogu płytki w normie bo spadały mi ciągle i ostatnio już miałam ma granicy normy :no:i już mnie gin przestrzegał że mogą spaść jeszcze ale o dziwo jest lepiej ......teraz czekam na wyniki przeciwcial- konflikt serologiczny i też się stresuje:no:
 
A co do koszul na porodowke byle była nie za krótka i nie za długa :happy::-) :) później można a nie trzeba jej używać ja swoją wyrzucilam mam świra na punkcie zarazkow i chorób które można złapać w szpitalu.
 
reklama
Ta ostatnią (niebieska z różowym sercem) mam do tej pory. Kupiłam ją do szpitala. Służyła mi przed jak i po porodzie i do tej pory w niej czasem śpie także POLECAM :)
Ja tez właśnie to tej pory mam koszule ciążowe jak mam wszystkie w praniu to czasem w nich śpię :p mam szarą z serduszkiem żółtym i pomarańczowym, i z różowym misiem, już mają 3 lata po tylu praniach a się jeszcze trzymają :-) a kupione po 20 parę zł na allegro w 2014 roku
 
Do góry