reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To rozumiem ze wziernik spełnia taka sama role jak badania ręczne palcem? Bo w sumie wziernik stosuje się tez przy cytologi żeby zobaczyć cała szyjkę macicy

Mój bierze 150zl...
Jeżeli chodzi o moją szyjkę to jest w jakiś sposob zgięta i z palców wychodzi co innego a z wziernika co innego. Lekarz uważa że w moich przypadku dokładniej jest badać palcami
 
reklama
Rozumiem w takim razie dlaczego chodzisz do niego tylko po skierowanie. Nie wiem skąd tacy lekarze się biorą.

Chciałam się wam jeszcze pochwalić moimi lumpkowymi zdobyczami z dzisiaj. Trafiłam na dzień wszystko po 2 zł, no żal było nie brać Zobacz załącznik 841429
Śliczne ubranka!

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Z tego co ja się orientuję to warto mieć badania ręczne. Ja właśnie przez takie badanie dowiedziałam się że mam krótka szyjke i już od dwóch tygodni poleguje żeby nie zaszkodzić :) spotkałam się z opinią że szyjkę należy sprawdzać około połowy ciąży dopiero ale dla mnie to bujda. Znam osobiście przypadku gdzie szyjka nawet od 10 tygodnia ciąży się skracała
Nie strasz :(((

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Te getry miętowe śliczne. Wszystko fajne:)
Też bym chciała juz znać płeć. Koleżanka dzwoniła czy chcę ubranka po jej dzieciach ma syna i 2còrki najmłodsza z sierpnia 2017. Za miesiąc się do niej uśmiechnę jak poznam płeć
No tak jakoś zaufałam mojej gin, że to dziewczynka. Dość pewna była, jakby coś się zmieniło najwyżej oddam ciuszki koleżance, która też jest w ciąży. Marzyłam o dziewczynce, więc teraz szaleje:). Za twoje przygotowania należy Ci się medal matki roku, oby rodzinka doceniła ;)
 
Nie strasz :(((

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Przepraszam, nie chce straszyć :) ja jestem przewrażliwiona bo w 5tygodniu ciąży już byłam w szpitalu krwawiłam tydzień i mówili że już po wszystkim a jakby postawili dobra diagnozę to krwawilabym pewnie 3 dni.. także teraz wolę się badać na okrągło, chodzę na wizyty co 2 tyg a i tak ciężko mi wytrzymać .. dlatego z tym badaniem pisze że ' przy mojej szyjce ' bo wiadomo każda z nas jest inna i lekarze też inni z innymi metodami :) ważne by mieć do swojego lekarza zaufanie :)
 
reklama
Do góry