reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Da się kupić leżaczek - bujaczek za mniej niż 100 zł? Też to wtedy będzie taki gdzie się dziecko kładzie i tam można je bujać lekko?

9.08.18r. [emoji173]️ [emoji66]
f2w3flw1cbdbspns.png

Hehe temat był ogólnie termometrów do mierzenia [emoji3] a za bujakami ja sie nie rozglądam bo tak jak napisałam wczesniej mam juz obiecany u szwagierki [emoji3] wiec mnie to nie pokosztuje [emoji2]


oar8ugpj82a6sg42.png
 
reklama
Zjadłam i pewnie jeszcze nie raz zjem[emoji4] nie ma co popadać w paranoję[emoji4]

Ja na początku będę mieć kokon [emoji4] Z takiego kokon dziecko ci nie wypadnie[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
O też dobry pomysł, muszę się zainteresować! :D

9.08.18r. [emoji173]️ [emoji66]
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ten pokój jest tak mały, ze teraz jestem tam tylko łóżko nasze i szafa, wiec nie ma takiej opcji. Zreszta jak mój Bartek pracować będzie i będzie musiał się wyspać do pracy to lepiej żeby dzidzia miała swoje królestwo, ja tam będę je usypiała na fotelu, przebierała itd.



oar8flw1mdp5ujvp.png
Aaa tak planujecie. U nas by się wyspać, tata będzie szedł na kanapę do salonu kiedy będzie naprawdę ciężko, a my wraz z psem zamknięte będziemy w sypialni. Choć mam nadzieję, że nie będzie to często potrzebne i wytrzyma jakoś z nami razem :D

9.08.18r. [emoji173]️ [emoji66]
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Podobno bardzo fajna, też planuję kupić ale najpierw cz 1.

9.08.18r. [emoji173]️ [emoji66]
f2w3flw1cbdbspns.png
Jeśli cz.1 masz na myśli w "W oczekiwaniu..." to strata pieniędzy[emoji4] Ja mam pożyczoną[emoji4] Więcej przydatnych informacji wyczytasz w necie...Albo po prostu kup sobie coś tańszego[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
reklama
Do góry