reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny, czy wam też szybciej rosną włosy w ciąży? Na głowie nie zauważyłam ale na nogach, bikini, pod pachami strasznie szybko. Normalnie golę pachy, nogi raz na tydzień nawet rzadziej a teraz masakra co się ogolę za 3 dni włosy 0,5cm.
Wyczytałam, że to na dziewczynkę hehe

A ja wyczytałam ze na dziewczynkę ma sie sucha skore u rak nie wiem czy warto wierzyć w takie pojęcia [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze 3 tygodnie i będę mieć połówkowe i wkoncu się dowiem kto mieszka w brzuszku :-D jak nie patrzę co chwile w kalendarz to czas jakoś szybciej leci :p


To tez nie tak do końca pewne, słyszałam często o pomyłkach tzn lekarz mówił już w 20 tyg płeć, a w 25 tyg okazywało się na odwrót [emoji848][emoji1]
Ja planuje iść na połówkowe tak przed świetami to wtedy akurat będzie 20 tydzień. Teraz nie mogę wytrzymać o chciałabym pójść prywatnie we wtorek żeby zobaczyć co tam się wyprawia w brzuszku [emoji85][emoji56]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.

Ja biorę od samego początku „Folik” i lekarz ten do którego chodzę prywatnie nie kazał zmieniać, bo powiedział ze to wystarczy. Są małe tableteczki, dużo ich jest i nie są drogie :)


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Dodatkowo biorę jeszcze magnez i po prostu zdrowo się odżywiam. Myśle, że to wystarcza. Wiadomo każdy lekarz poleci co innego, bo to jego dział i apteki tez musza zarabiać. Ja mam magnez asmag6 i kosztuje 11 zł 50 tabletek. Folik tez nie był drogi i kupiłam go dawno a nadal mam dużo jeszcze.


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Mój chłopak jak się urodził to miał dużo włosów na główce [emoji16] ja nie wiem jak było ze mną, zapytam dziś mamy. Podobno to ma wpływ na to czy nasze dzieciaczki tez będą miały od początku. I to jaka mieliśmy wagę i wzrost przy narodzinach tez wpływa na to, ze nasze dzidzie będą podobne wymiarowo [emoji39]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Mój chłopak jak się urodził to miał dużo włosów na główce [emoji16] ja nie wiem jak było ze mną, zapytam dziś mamy. Podobno to ma wpływ na to czy nasze dzieciaczki tez będą miały od początku. I to jaka mieliśmy wagę i wzrost przy narodzinach tez wpływa na to, ze nasze dzidzie będą podobne wymiarowo [emoji39]


oar8flw1mdp5ujvp.png
No u mnie syn wagowo idealnie między mną a jego biologicznym ojcem. Ja 2650, syn 3650, a jego biologiczny ojciec 4600 jak się urodził ;)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Mój chłopak jak się urodził to miał dużo włosów na główce [emoji16] ja nie wiem jak było ze mną, zapytam dziś mamy. Podobno to ma wpływ na to czy nasze dzieciaczki tez będą miały od początku. I to jaka mieliśmy wagę i wzrost przy narodzinach tez wpływa na to, ze nasze dzidzie będą podobne wymiarowo [emoji39]


oar8flw1mdp5ujvp.png

Też o tym słyszałam i to mnie przeraża, bo ja urodziłam się 3600, mąż ok 4000, więc nasze dziecko też pewnie będzie duże :D
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Mam na imię Marta, wyznaczony termin mam na 4 sierpnia. Widzę, że dużo już naskrobałyście. Jestem już na L4 więc postaram się nadrobić i brać aktywnie udział. My jeszcze nie wiemy co kryje się w brzuszku, nie ukrywam, że po cichu liczę na dziewczynkę, bo mamy już w domu bardzo żywiołowego trzy latka :-).
 
reklama
Do góry