reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.
 
reklama
A jak jest z dziećmi jak np pierwsze miało długie włoski to drugie może urodzić się łyse czy to juz dziedziczne ze kolejne tez będzie miało długie? :-D
Wzięło mi się na wspomnienia oglądam zdjęcia synka ze szpitala, i tak myślę że fajnie by było jakby córeczka np tez takie miała dłuższe a nie łysa :-D
Ja nawet płci nie znam a już mam takie rozmyslenia, najważniejsze wiadomo aby było zdrowe i grzeczne :-)
A to mój synek ur w 2015
 

Załączniki

  • 1518728153517.jpg
    1518728153517.jpg
    484,4 KB · Wyświetleń: 84
Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.
Ja biorę mama dha i są duże ale jakoś musze rade dać, dobrze trzeba popić, kiedyś brałam omega med optima dha i tez były duże, ja np z małymi się nie spotkałam
 
Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.
Ciężko stwierdzić..Ja biorę femibion i też są duże.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.

Ja biorę pregna plus, moja ginekolog powiedziała, że mogę je brać nadal w 2 trymestrze. Są małe dość :)
 
A jak jest z dziećmi jak np pierwsze miało długie włoski to drugie może urodzić się łyse czy to juz dziedziczne ze kolejne tez będzie miało długie? :-D
Wzięło mi się na wspomnienia oglądam zdjęcia synka ze szpitala, i tak myślę że fajnie by było jakby córeczka np tez takie miała dłuższe a nie łysa :-D
Ja nawet płci nie znam a już mam takie rozmyslenia, najważniejsze wiadomo aby było zdrowe i grzeczne :-)
A to mój synek ur w 2015

Nie wiem jak jest z włosami, ale to chyba różnie może być. Ja byłam łysa, a mój brat miał włosy :p
Super te włoski u Twojego synka :)
 
reklama
Dziewczyny jakie witaminy w 2 trymestrze? Muszą być małe tabletki bo nie przelkne. Kupiłam prenatal duo i niestety mnie coflo jak tylko włożyłam do ust. Ewentualnie takie które można rozwalać na małe części.

Ja cały czas biore Duphavit . Kapsułki maja kolor czarnej porzeczki wyglądają jak dla mnie jak żelki i bardzo fajnie je sie przełyka mimo iż nie sa takie małe [emoji3][emoji106] moze dlatego tez ze lubię żelki i nie mam z nimi problemu [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry