reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dołączam do klubu miłośniczek szarości. Chociaż teraz chyba taki trend, z 15 lat temu wszyscy kochali brązy, pewnie i szarosci kiedyś wyjdą z mody :) urządzaliśmy dom dwa lata temu, wszystko jest oczywiście szaro-bialo-drewniane. Teściowa na początku jak pytała o kolejne rzeczy i słyszała tylko biały/szary to kręciła nosem, że będzie jak w szpitalu :D ale finalny efekt jej się spodobał jednak :D

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
reklama
Ja w salonie też mam szare ściany. Bardzo jasny szary bo bałam się, że będzie smutno ale mógł być ciemniejszy. Podłoga też w odcieniu szarości, rogówka ciemno szara. Lubię tak bo wystarczy dokupić kolorowe poduszki, doniczki, serwetę na ławę i już jest weselej. Początkowo po remoncie rok temu mieliśmy turkusowe dodatki, teraz na wiosnę chcę kupić takie intensywnie jasno zielone.
 
To ja się wyłamię :D Byłam na wakacjach u mamy, poprosiłam mojego, że jak nas nie będzie, to niech pomaluje mieszkanko. Wybór padł na kolor beżowy, taki mamy w kuchni i pokoju starszego, ale w naszym ten beż to taki nie wiadomo jaki, niby na opakowaniu było beż, ale to bardziej wpada w skórkę moreli, brzoskwini, łososiowy przechodzący w pomarańczowy. Osobiście mi kolor nie przeszkadza, ale wolę białe ściany.
 
Dziewczyny, czy wam też szybciej rosną włosy w ciąży? Na głowie nie zauważyłam ale na nogach, bikini, pod pachami strasznie szybko. Normalnie golę pachy, nogi raz na tydzień nawet rzadziej a teraz masakra co się ogolę za 3 dni włosy 0,5cm.
Wyczytałam, że to na dziewczynkę hehe
 
Dziewczyny, czy wam też szybciej rosną włosy w ciąży? Na głowie nie zauważyłam ale na nogach, bikini, pod pachami strasznie szybko. Normalnie golę pachy, nogi raz na tydzień nawet rzadziej a teraz masakra co się ogolę za 3 dni włosy 0,5cm.
Wyczytałam, że to na dziewczynkę hehe
Mnie jedynie, co rośnie, to paznokcie jak oszalałe hehe

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy wam też szybciej rosną włosy w ciąży? Na głowie nie zauważyłam ale na nogach, bikini, pod pachami strasznie szybko. Normalnie golę pachy, nogi raz na tydzień nawet rzadziej a teraz masakra co się ogolę za 3 dni włosy 0,5cm.
Wyczytałam, że to na dziewczynkę hehe
To może u mnie będzie jednak chłopiec Haha, bo ja mam odwrotnie
 
reklama
Do góry