reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Tak też dostałam wiadomość :D

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja mam HiMommy - urocza aplikacja, dziecko codziennie zostawia dla Mamy jakąś wiadomość ;) i jeszcze mam Preglife. Jestem zadowolona.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom



Na pewno je sprawdzę, dziękuje za odpowiedz [emoji9] a ta preglife jest dostępna w języku polskim? Bo ostatnio jak ściągnęłam to było po niemiecku.



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
ból nie jest długotrwały i nie muszę brać żadnej tabletki, pobolewa najczęściej wieczorem ale się położę pomasuje brzuch i jest dobrze, pytam czy też tak macie ok 13 tygodnia.

Hej, ja też mam bóle podbrzusza. Teraz jestem w 12 +1 i co kilka dni mam takie mocniejsze bóle, które jednak nie trwają długo, tak może z 15 minut, powtarzają się kilka razy. Nie biorę żadnych tabletek na to, bo ten ból sam z siebie przechodzi. Martwię się niestety za każdym razem, kiedy mnie boli. Dziś na przykład przyszli do nas znajomi, tak jakoś głośno mówili jeden przez drugiego, narzekali na coś i tak mnie zaczął boleć brzuch i głowa, zrobiło mi się niedobrze, zbladłam i mało nie zwymiotowałam, gdzie stałam. Ledwo wysiedziałam z nimi całą godzinę. Teraz miałam z mężem jechać na zakupy, ale leżę i odpoczywam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczynki :) Trzymam kciuki za wasze wizyty, wszystko będzie dobrze nie martwcie się :*
U mnie dzisiaj już lepiej, w nocy trochę się męczyłam ale już jest okej :)
I wiecie co? Rozmawiałam dzisiaj z mężem na temat naszego starania i mamy takie samo zdanie ze chcemy spróbować jeszcze raz :) tylko teraz się do tego przygotujemy jakieś witaminki itp bo teraz była to kompletna wpadka i wyszło jak wyszło...
Więc teraz skupiam się na tym żeby wszytsko się dobrze oczyściło i potem wizyta u lekarza i potem starania :)
Mam nadzieje ze będą owocne i niedługo będę mogła się pochwalić ze znowu mieszka we mnie fasolka :)
Trzymajcie się :*
Cudownie kochana. Miałam z moim podobną rozmowę, zobacze tylko co powie lekarz. Ostatnio mówiła, że należy odczekać jeden okres i mozna próbować. My pewnie odczekamy trochę dłużej, musze psychicznie sie uspokoić bo chwilowo...jest źle. Ureguluje tarczyce, zrobie zapas duphastonu (w uk jest niedostepny) no i już rozgladalam sie za tabletkami które sa specjalnie dobrane dla kobiet starajacych się. Ja mam jutro rano zabieg, zaczęłam wczoraj lekko krwawic. No i wymiotowalam, ale to już chyba z nerwow.
Trzymam za Was kciuki :*

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny z jakich wy korzystacie aplikacji, tych które odliczają, który to tydzień/dzień, pokazują informacje o tym tygodniu, wielkość płodu, dni do porodu odliczaja itd?
Bo ja już chyba ściągnęłam 3cią aplikacje z kolei i dziwnie liczy tzn, że jestem już w 14 tygodniu. To ja już sama nie wiem o co chodzi. A z dni wychodzi mi 12tydzien6 dzień. Chciałabym taka dokładna, która liczy rzeczywisty tydzień, a nie przeskakuje już na kolejny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja używam Preglife, happy baby i baby center. Pierwsze i ostanie mam w wersji niemieckiej. Preglife liczy tak: jeśli jesteś w 12+1 dniu to Preglife ci pokazuje, że jesteś w 13 tygodniu.
W Preglife jest mało wiadomości, ale jedna funkcja podoba mi się bardzo- jest kalendarz, który pokazuje ci w jakim tygodniu i dniu ciąży będziesz w określonym dniu w przyszłości, na przykład na moje urodziny będę w 24 tyg i 2 dni [emoji5]. Znowu w baby center są codziennie świetne krótkie artykuły, czy można farbować włosy, czy pić kawę, o depresji, wzdęciach i odpowiedzi na pytania, które prędzej czy później by się nam narzuciły.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry