reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mam wizytę dopiero w czwartek, po miesiacu przerwy. Czy wam tez tak sie ciagnie czas pomiedzy wizytami? Czy badania preenatalne oprocz wiedzy na temat potrncjalnej choroby czemus jeszcze sluzy? Np. Profilaktyce lub leczeniu? Bo nie wiem czy naciskac na nie lekarza.

Mnie też się czas między wizytami strasznie dłuży :( moja ginekolog mówi, że teraz wystarczą już wizyty co 4 tygodnie, teraz zostało mi jeszcze 2 tygodnie czekania, mam wizytę dopiero 12 lutego
 
reklama
Dziewczyny z jakich wy korzystacie aplikacji, tych które odliczają, który to tydzień/dzień, pokazują informacje o tym tygodniu, wielkość płodu, dni do porodu odliczaja itd?
Bo ja już chyba ściągnęłam 3cią aplikacje z kolei i dziwnie liczy tzn, że jestem już w 14 tygodniu. To ja już sama nie wiem o co chodzi. A z dni wychodzi mi 12tydzien6 dzień. Chciałabym taka dokładna, która liczy rzeczywisty tydzień, a nie przeskakuje już na kolejny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam apke Mój kalendarzyk od dnia ostatniej miesiączki liczy super tydzień i dzień a inne jakieś głupoty pokazywały.
 
Aha dla osób które pytały: ja nie korzystam z żadnych aplikacji ciążowych ani nie jestem w żadnej grupie na fb oprócz kilku typu "kupię, sprzedam..." ;)
 
Zanka, ja też się stresuje przed każdą wizytą. Boję się ,że coś może być nie tak. Mam zawsze czarne myśli ;// Eh. Dlatego zawsze ciśnienie mam mierzone po badaniu,bo tak,to zawsze miałabym za wysokie ;)
 
Dzień dobry dziewczynki :) Trzymam kciuki za wasze wizyty, wszystko będzie dobrze nie martwcie się :*
U mnie dzisiaj już lepiej, w nocy trochę się męczyłam ale już jest okej :)
I wiecie co? Rozmawiałam dzisiaj z mężem na temat naszego starania i mamy takie samo zdanie ze chcemy spróbować jeszcze raz :) tylko teraz się do tego przygotujemy jakieś witaminki itp bo teraz była to kompletna wpadka i wyszło jak wyszło...
Więc teraz skupiam się na tym żeby wszytsko się dobrze oczyściło i potem wizyta u lekarza i potem starania :)
Mam nadzieje ze będą owocne i niedługo będę mogła się pochwalić ze znowu mieszka we mnie fasolka :)
Trzymajcie się :*
 
Dzień dobry dziewczynki :) Trzymam kciuki za wasze wizyty, wszystko będzie dobrze nie martwcie się :*
U mnie dzisiaj już lepiej, w nocy trochę się męczyłam ale już jest okej :)
I wiecie co? Rozmawiałam dzisiaj z mężem na temat naszego starania i mamy takie samo zdanie ze chcemy spróbować jeszcze raz :) tylko teraz się do tego przygotujemy jakieś witaminki itp bo teraz była to kompletna wpadka i wyszło jak wyszło...
Więc teraz skupiam się na tym żeby wszytsko się dobrze oczyściło i potem wizyta u lekarza i potem starania :)
Mam nadzieje ze będą owocne i niedługo będę mogła się pochwalić ze znowu mieszka we mnie fasolka :)
Trzymajcie się :*
Super, będę Ci kibicować z całego serca i trzymać mocno kciuki!! Bierz kwas foliowy koniecznie, witaminki i wypytaj lekarza co jeszcze i działajcie :) mój mąż przed staraniami też musiał kwas foliowy łykać, nie zaszkodzi a może pomóc :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Dziewczyny miała któraś/ma w ciąży rwę kulszowa?

Mam od jakiegoś czasu takie bóle- na początku myślałam, że to zwykły skurcz ale mi ten ból promieniuje na posladek i nogę i zawsze jest w tym samym miejscu.
Cześć. Ja mam. Nie jest wynikiem ciąży, ale przebytej rwy kulszowej latem. Teraz uraz też daje o sobie znać. Objawy które opisujesz są faktycznie związane z rwą, ale myślę że jeśli nie miałaś żadnego urazu, to tak jak u mnie, dysk uciska nerwy. Jeśli się nie poprawi proponuje wizytę u neurologa. Pozdrawiam
 
Cześć. Ja mam. Nie jest wynikiem ciąży, ale przebytej rwy kulszowej latem. Teraz uraz też daje o sobie znać. Objawy które opisujesz są faktycznie związane z rwą, ale myślę że jeśli nie miałaś żadnego urazu, to tak jak u mnie, dysk uciska nerwy. Jeśli się nie poprawi proponuje wizytę u neurologa. Pozdrawiam
Dzięki [emoji5] właśnie nie miałam żadnego urazu.
Jak nie przejdzie to odwiedzę lekarza.
 
reklama
Do góry