reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny właśnie wyszłam z gabinetu usg prenatalne za nami i muszę się pochwalić będę mieć córeczkę:))Termin mi się nie zmienił mam na 3.08 dzidzia ładnie się rozwija.Pralinka i wiola współczuję żadne słowo nie jest w stanie wyrazić tego co czuję jak przeczytałam wieści od was:(

Cudownie! Kolejna ksiezniczka. Graty!!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem "świeżo" po porodzie brzuch szybko mi się teraz zaokraglil mimo że na wadze -1.5 kg.. mięśnie brzucha miałam dość mocne, bo ćwiczyłam 6 tyg po porodzie dość ostro przez 2 miesiące.. 5xtyg od 40-60 min mieszalam różne filmiki z yt.

Gratuluję udanych wizyt

I współczuję kolejnej straty.. :( smutne ile osób nam się wykruszylo :( Mimo że żal jest teraz świeży, w końcu zelzeje.. Czas goi rany. I nie obwiniajcie się, bo to nie wasza wina musicie być silne mimo niepowodzenia, bo macie osoby dla których warto się trzymać i żyć :*
8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem w 11 a jutro w 12 tygodniu i powiem wam ze brzuchol sie lekko zaokraglil juz ale to moja 3 ciaza takze chyba dlatego szybciej.

@cabanianka gratuluje dziewuszki !
Czyli nie sami chlopcy sa, powoli ukazuja sie dziewczynki.
Ja podejrzewam ze plci sie dowiem kolo 20 tygodnia dopiero.. a szkoda ;)

Ja dzis leze, dzien do doopy, samopoczucie do doopy, ciagle mi slabo...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeste.m po wizycie wszystko dobrze i powoli zaczyna do mnie dochodzić ze może jeszcze wszystko zakończyć się dla nas szczęśliwie mimo ostatniej straty i roky starań. Jedyne co mnie martwi to rozbieżność w tygodniach z ost. Miesiączki 10.tyg 3 dni z usg 9 tyg 4 dni...niby czytam ze roznica do 2 tyg to przyjęta norma ale lekarz nic nie mówił...powiedział ze zobaczymy jak będzie. Ale póki co zaczynam sie cieszyć.
 
Współczuję dziewczyny strat...ale czas oswaja nas z bólem przyzwyczaja do niego i po jakimś czasie jest lepiej...
 
Dziewczyny jeste.m po wizycie wszystko dobrze i powoli zaczyna do mnie dochodzić ze może jeszcze wszystko zakończyć się dla nas szczęśliwie mimo ostatniej straty i roky starań. Jedyne co mnie martwi to rozbieżność w tygodniach z ost. Miesiączki 10.tyg 3 dni z usg 9 tyg 4 dni...niby czytam ze roznica do 2 tyg to przyjęta norma ale lekarz nic nie mówił...powiedział ze zobaczymy jak będzie. Ale póki co zaczynam sie cieszyć.

Ciesz się kochana, na pewno bedzie dobrze ;) gratuluje udanej wizyty :)
 
Hey Dziewczyny. I mnie dobre, a nawet bardzo dobre wieści po prenatalnych. Dzidzia zdrowa, idealnie ulożyła sie sie do badania spiac. Na chwilke sie obudziła by polozyc lewa nogę na prawej a prawa raczke pod głowę a lewa pod brodę. Wszystko było widoczne. Ma 7, 3 cm. Lekarz powiedział że na tym etapie dziewczyny mają dużą lechtaczke i może być pomylona z siurkiem, ale bardziej skłania się ku dziewuszce. Na sprecyzowane płci zaprasza za dwa tyg czyli 16 tydzien
 
reklama
Hey Dziewczyny. I mnie dobre, a nawet bardzo dobre wieści po prenatalnych. Dzidzia zdrowa, idealnie ulożyła sie sie do badania spiac. Na chwilke sie obudziła by polozyc lewa nogę na prawej a prawa raczke pod głowę a lewa pod brodę. Wszystko było widoczne. Ma 7, 3 cm. Lekarz powiedział że na tym etapie dziewczyny mają dużą lechtaczke i może być pomylona z siurkiem, ale bardziej skłania się ku dziewuszce. Na sprecyzowane płci zaprasza za dwa tyg czyli 16 tydzien


Superteraz worek z dziewczynkami się rozwiąże
 
Do góry