reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Prymulkax, dziękuje. Ja Tobie też życzę wszystkiego dobrego ;) I wiem,że kiedyś zostaniesz mamą. Tylko daj sobie czas. Po burzy zawsze wychodzi słońce ;) Najważniejsze jest aby znaleźć przyczynę dlaczego tak się stało. Odwiedzaj Nas często, pisz co u Ciebie, i czekam na dobre informacje od Ciebie jeszcze w tym roku ;) Powodzenia.
 
reklama
Wiola, Pralinka naprawdę współczuję :(
W końcu coś się ruszyło i pojawiają się dziewczynki :)
Poza tym duuzo drukujecie czytam Was w kazdej wolnej chwili ale nie mialam czasu dzisiaj pisac w pracy mam nawalke a dzisiaj to już była kumulacja interesantów wiec leżę i odpoczywam bo mózg mi paruje
 
Wszystkim dziewczynom gratuluję udanych wizyt. Wreszcie jakieś dziewczynki ostatnio :) Czytam Wasze posty i daje mi to dużą nadzieję, że niedługo ja też będę cieszyć się z udanego usg :* Buziaki dla Was mamuśki.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jeszcze tyle czasu do wizyty :( od ostatniej wyjdzie ponad miesiąc, bo akurat lekarz ma urlop. Zacznę niedługo chodzić po ścianach z tego wszystkiego [emoji21]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prymulkax, dziękuje. Ja Tobie też życzę wszystkiego dobrego ;) I wiem,że kiedyś zostaniesz mamą. Tylko daj sobie czas. Po burzy zawsze wychodzi słońce ;) Najważniejsze jest aby znaleźć przyczynę dlaczego tak się stało. Odwiedzaj Nas często, pisz co u Ciebie, i czekam na dobre informacje od Ciebie jeszcze w tym roku ;) Powodzenia.


Mam nadzieję że uda mi się szczęśliwie w tym roku wreszcie, ale najpierw badania, bo to ważna rzecz... nie zamierzam się poddać ! Dzięki za miłe słowa. Będę tu z Wami cały czas! Chyba że całkiem na zamknięty wątek pojdziecie, ale tu będę! :)
 
Kochane, na tapecie ostatnio byly placki ziemniaczane i dzis u mojego dziadziusia wpierniczylam chyba z 8[emoji5] Polka33- wielkie gratulacje, a to niespodzianka;) Kasiulla_88 - tez mam we wt wizyte. Dziewczyny, tez sie denerwuje wizyta wtorkowa, ale wierze, ze jest wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze moja mama nad nami czuwa. Ps raczej jestem drobna ciuchu w rozmiarze xs-s. A tu tak mi brzucho wywalilo, ze musialam rurki ciazowe kupic! Dziewczyny w kolejnych ciazach tak szybko brzuszek wyskakuje??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dlatego właśnie zadawałam ostatnio pytanie o brzuszki ;) Normalnie ważę 48kg i noszę xs, w poprzedniej ciąży trochę musiałam poczekać zanim będzie cokolwiek widać a tu 9 tydzień i taki brzuch haha :) Co do jedzenia to ja dzisiaj stereotypowo- ogórki kiszone.


W pierwszej dopiero zaczęło widać mi brzuszek ok. 7 miesiąca w drugiej chyba jakoś w 5 ale nie strasznie duży. Teraz 13 tydzień coś tam się zaokrąglił. To też pewnie zależy od mięśni brzucha, ja nie szczególnie ćwiczyłam po poprzednich ciążach i pewnie dlatego co ciąże szybciej się zaokrąglam. Wielkość brzucha słyszałam tez jest w dużej mierze uwarunkowana ilością wód płodowych( ale nie wiem czy rzeczywiście tak jest) :) Trzeba się cieszyć brzuszki są super ❣️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To raczej tak nie działa, ja ćwiczę dużo i regularnie, mam mocne mięśnie brzucha, te głębokie też a brzuch już dobrze widoczny. No nic, taka fizjologia ;)

Gratuluję udanych wizyt i znowu dziewczynki się pojawiły. Super :)
 
reklama
Do góry