reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
O rajusku - ile tu się dzisiaj wydarzyło i to w większości takie wiadomości ze aż serce się ściska...!!!:szok: Pralinka, Wiola wyrazy współczucia...
 
Daj znać po wizycie :)

Jasne, że od razu Was poinformuje, oby to były dobre wiadomości [emoji5][emoji56]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Siema Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystko jest okej. A tak panikowałam. Boboludek ma 5,5cm, serduszka pięknie bije. Podczas badania fikał, rączkami wymachiwał, bawił się pępowiną ! Według ostatniej miesiączki jestem w 11tyg, a według usg 11+6 ;). Tzn nie znam jeszcze płci Bobasa ;D
 
Siema Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystko jest okej. A tak panikowałam. Boboludek ma 5,5cm, serduszka pięknie bije. Podczas badania fikał, rączkami wymachiwał, bawił się pępowiną ! Według ostatniej miesiączki jestem w 11tyg, a według usg 11+6 ;). Tzn nie znam jeszcze płci Bobasa ;D
Cudowna wiadomość, ja też panikuje przed wizytą w czwartek, a to mnie podnosi na duchu :)) to była zwykła wizyta czy prenatalne? :) Przez brzuch czy dopochwowo? Będę mniej więcej w tym samym dniu na wizycie stąd pytanie :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Siema Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystko jest okej. A tak panikowałam. Boboludek ma 5,5cm, serduszka pięknie bije. Podczas badania fikał, rączkami wymachiwał, bawił się pępowiną ! Według ostatniej miesiączki jestem w 11tyg, a według usg 11+6 ;). Tzn nie znam jeszcze płci Bobasa ;D

Czekałam kiedy napiszesz ;) gratuluje udanej wizyty i życzę zdrówka:);)
 
reklama
Swing, to była zwykle wizyta kontrolna. Usg miałam wykonywane dopochwowo. Na usg genetyczne dopiero mam za 2tyg ;) I ja też ma maksa panikowałam. Jakoś te wizyty kontrolne w tej ciąży na maksa mnie stresują niż cieszą...
 
Do góry