reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@KatiNails to pewnie kwestia tego ze masz flaczek teraz pusty. Niedlugo znow sie zaokraglisz jak tylko sie wyzbierasz i apetyt sie pojawi :)

Wczoraj byla u nas solidna sniezyca i jak na zlosc w czasie największego opadu zgubiłam bilet miejski. Musial mi z kieszeni wypasc. 2 tyg temu doladowalam na 3 miesiace wiec cale szczescie ze da sie taki bilet na imiennej karcie "zregenerowac". W przeciwnym razie 250 poszlo by sie pasc... no wiec pierwszy sukces dzisiaj - wyrobilam nowu bilet i to w dodatku ze zdjeciem sprzed 10 lat bo innego nie miałam :D
 
reklama
Hejka. No wiec kapusta normalnie jak na gołabki. Farsz: gotuje ryz, na masle z olejem podsmażam pieczarki i wczesniej namoczone grzyby ( ja lubie prawdziwki- mocze na noc, a rano troche podgotowuje w tej samej wodzie , nie wylewaj wywaru z gotowania ). Mieszam ryz z grzybami, dodaje troche soli ( moja mama dodaje wegete) , pieprzu ziołowego. Formuje gołabki, garnek wykładam lisciami z kapusty, troszke margaryny, układam gołabki i zalewam wywarem z grzybow, jak mało to dolewam wody. Gotuje tak z godzinkę.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
O matko moj podkarpacki koszmarek[emoji6] [emoji24] Ja pochodze ze slaska maz mnie tu sprowadzil i wiekszosci potraw regionalnych jesc nie moge,nie podchodza[emoji13]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
Moj brzuch juz widoczny rano wiadomo mniejszy niz wieczorem,a nie utylam nic.To mnie akurat cieszy bo startuje ze spora waga jak na mnie.Spodnie ciazowe juz nosze,moje normalne wchodza ale sie nie zapne [emoji16] Widze sporo dziewczyn ma wazne daty w sierpniu,ja tez rocznica 9,moje urodziny 14 a meza 16 ale nie dociagne przez cc pewnie 23 lipca moja dzidzia sie pojawi[emoji6]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
Moj brzuch juz widoczny rano wiadomo mniejszy niz wieczorem,a nie utylam nic.To mnie akurat cieszy bo startuje ze spora waga jak na mnie.Spodnie ciazowe juz nosze,moje normalne wchodza ale sie nie zapne [emoji16] Widze sporo dziewczyn ma wazne daty w sierpniu,ja tez rocznica 9,moje urodziny 14 a meza 16 ale nie dociagne przez cc pewnie 23 lipca moja dzidzia sie pojawi[emoji6]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
tak sie zastanawiałam czy ja jestem dziwna ze wieczorem widzę brzuch ale to normalne, uff ✌
 
KatiNails, słodki brzusio - czekaj jak apetyt Ci wróci od razu zrobi się domek maluszka [emoji6]

OliwiaPartycja, daj znać po wizycie [emoji6]

Swing88, nie miej wyrzutów sumienia że popołudniami śpisz później tak lekko nie będzie i będziesz marzyć o drzemce a nie będzie jak [emoji6]

Zanka200389, ja to mam fazy raz mam uderzenia gorąca raz mi zimno normalnie jak menopauza [emoji23]

Megalija, co za pech ale dobrze, że udało Ci się wszystko załatwić.

Wiola1985, dzięki za przepis, uwielbiam gorabki i grzybki na pewno spróbuje zrobić. Robisz do tego jakiś sos ?

Monika121326 kciuki zaciśnięte daj znać po wizycie [emoji4]

Cabanianka, w dużym stopniu mialas odklejona kosmówke?

Thisjuss, powodzenia dzisiaj [emoji6][emoji4]


Ninex co jeszcze jest Twoim podkarpackim koszmarkiem ? Mąż lubi kuchnię śląską ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w ogole to Dzień Dobry [emoji4] wiadomość wysłała się za szybko [emoji4] zaraz napisze do administratorów żeby nam założyli wątek zamknięty i pomykam z koleżanka na lody do kawiarni [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko moj podkarpacki koszmarek[emoji6] [emoji24] Ja pochodze ze slaska maz mnie tu sprowadzil i wiekszosci potraw regionalnych jesc nie moge,nie podchodza[emoji13]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
Moj J tez jest ze ślaska, ja też całe życie na ślasku... rodzjce z podkarpacia, ale mama zawsze gotowała bardziej po podkarpacku. Pierogi z białej kapusty i sera, gołabki z ziemniakami, knedle (ciemne kluski z tartych ziemniakow z białym serem...zwane też mamałygą). Ale zawsze też jest rolada śląska, kluska i modra kapusta ;) Moj też nie przepada za specjałami podkarpackimi...ja uwielbiam!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :) u mnie dzis na dworze nie zaciekawienie wszystko topnieje.
Jeśli chodzi o jeansy to we wszystkie wchodzę i noszę spokojnie mimo tego, że nie wymiotuje, ale brzuszek juz troszkę wystaje :) lecę zaraz na zakupy bo cos trzeba jeść a narobilyscie mi ochotę na gołąbki tradycyjne.
Miłego dnia :)
 
Do góry