reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja jestem od urodzenia z podkarpacia ale takich rzeczy u mnie nikt nie robił [emoji23][emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Naprawde??? Może też zależy z której częsci? No moja calutka rodzina z stamtąd i ze strony mamy i taty..okolice Dynowa.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki za wasze wizyty dzisiejsze :)
Ja odlicza znowu do mojej bo mam 24.01 :) u nas temperatura tez na małym plusie więc powoli topnieje to co napadało :(

Ja też znalazłam jedne spodnie takie z rozciągliwego materiału i zapiełam się jeszcze :p
Niedługo jadę zawieźć córkę do szkoły, odebrać wyniki a potem do ciotki na herbatkę :)
Powiem wam szczerze, że strasznie szybko czas mi leci juz połowa stycznia za nami :) ciesze się bo nie przepadam za zimą... Znaczy taką prawdziwą ze śniegiem i mrozem lubię ale takie niewiadomo co z temperatura na plusie to już nie :p
 
KatiNails, słodki brzusio - czekaj jak apetyt Ci wróci od razu zrobi się domek maluszka [emoji6]

OliwiaPartycja, daj znać po wizycie [emoji6]

Swing88, nie miej wyrzutów sumienia że popołudniami śpisz później tak lekko nie będzie i będziesz marzyć o drzemce a nie będzie jak [emoji6]

Zanka200389, ja to mam fazy raz mam uderzenia gorąca raz mi zimno normalnie jak menopauza [emoji23]

Megalija, co za pech ale dobrze, że udało Ci się wszystko załatwić.

Wiola1985, dzięki za przepis, uwielbiam gorabki i grzybki na pewno spróbuje zrobić. Robisz do tego jakiś sos ?

Monika121326 kciuki zaciśnięte daj znać po wizycie [emoji4]

Cabanianka, w dużym stopniu mialas odklejona kosmówke?

Thisjuss, powodzenia dzisiaj [emoji6][emoji4]


Ninex co jeszcze jest Twoim podkarpackim koszmarkiem ? Mąż lubi kuchnię śląską ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Najbardziej te golabki mi nie wchodza,sa jeszcze jakies placki z kiszonej kapusty i ciasta nalesnikowego bleeee i tzw proziaki.Moj maz nawet chyba woli moja kuchnie[emoji23] U mnie tez wymieszana troche bo rodzice pochodza z mazowsza okolice plocka,wiec misz masz na calego[emoji13] [emoji16]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
Wiecie tak piszecie o spodniach ja to nienawidzę nosić spodni i w swojej szafie mam tylko jedną parę a tak to same sukienki/spódnice i nawet jak jest mróz to chodzę w spodniach / sukienkach [emoji6]


Pralinka92, przyjdzie lato brzuszek będzie duży to będziesz marzyć o zimie [emoji6]


Wiola1985, dzięki [emoji6] tak myślałam, że sos grzybowy będzie najlepszy [emoji6] pierogi z białej kapusty i sera cóż to !?

Monika121326, gratulacje udanej wizyty [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie tak piszecie o spodniach ja to nienawidzę nosić spodni i w swojej szafie mam tylko jedną parę a tak to same sukienki/spódnice i nawet jak jest mróz to chodzę w spodniach / sukienkach [emoji6]


Pralinka92, przyjdzie lato brzuszek będzie duży to będziesz marzyć o zimie [emoji6]


Wiola1985, dzięki [emoji6] tak myślałam, że sos grzybowy będzie najlepszy [emoji6] pierogi z białej kapusty i sera cóż to !?

Monika121326, gratulacje udanej wizyty [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierogów sama jeszcze nie robiłam, moja mam robi. Są przepyszne.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie znoszę kupować spodni! Zawsze to sprawia, że wychodząc ze sklepu mam zepsuty humor i wrażenie że jestem jakąś pokraką. Nie wiem mam dodatkową nogę albo ogon i dlatego nic na mnie nie pasuje? W każdym razie jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to kupiłam szybko spodnie w C&A dość elastyczne tak, że leżały na mnie dość swobodnie, sięgają do pępka a nie biodrówki. No i jak za jakiś czas będzie problem z dopięciem to pójdę do krawcowej przerobić je na ciążowe :D Albo może sama spróbuję coś pokombinować w domu.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, masakra nie mogę już od godziny spać. Mam pytanie do Was... Czy wy macie dreszcze? Mi od jakiegoś czasu jest zimno nie mogę się rozgrzać, ale przeziębiona nie jestem. Czy to objaw ciazowy ? ?
Też tak mam czasami nawet w czapce w domu siedzę i pod kocem grube skarpeciochy i tak jest mi ciągle zimno
A co do spania też nie mogę rano spać budE się przykładowo dzisiaj o 4.30 i wierce się ale nie usne i tak zaczęłam dziś dzień
 
Do góry