reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Prymulkax trzymaj się tam w tym szpitalu jeszcze wszystko przed Tobą i mam nadzieję, że za jakiś czas będziesz znowu szczęśliwa!!! Bo Każda z nas zasługuje na to szczęście bycia Matką
 
reklama
Witam kochane mam nadzieje że u Was wszystko ok bo nie mam jak narazie poczytac jak tam u was troche popisalyscie ale dziękuję za wszystkie mile slowa w moim kierunku i otuche bardzo przydatna nadal jestem w szpitalu pierwsza noc praktycznie nie przespana dużo ze mnie poszło i ucieszylam się że może znów udało mi się samej i że wyjdę i tuż przed usg wypadło moje dzieciątko już nie fasolka miał raczki maciupkie i nóżki się prawie wytworzyly mimo łez cieszę się że było dane mi zobaczyć szkoda że w takich okolicznościach mam nadzieję że nie jesteście złe że wam piszę ale strach we mnie duży tkanek rano na usg zostalo 2i8cm trochę w dzień zeszło teraz dostalam znów tabletki kazali być na czczo w razie co ale mam nadzieję że dam rade w nocy bo zabiegu boje się jak ognia, pozdrawiam Was serdecznie dbajcie o siebie i pamiętajcie złych informacji więcej na forum nie bedzie zamykam to grono caluje




Moja Ty bidulko.
Strasznie jesteś silna.. To oby chociaż się samo oczyścilo. Tego Ci życzę a potem jak najszybciej dwóch kreseczej :*
 
Super mój chyba troszkę mniejszy będzie :)
W pt 12.01 miał 2,15 a byłam wtedy w równym 9+6tyg.
Termin z ostatniej miesiączki mam wyznaczony na 12.08. A z usg napewno będzie później. Zobaczymy. Mam nadzieję że będzie Oki..
 
Wiola1985, ja jestem fanką gołąbków moja córeczka mogłaby jeść tylko gołąbki dlatego bardzo mnie ciekawia te gołąbki z ryżem i grzybami. Napisz proszę jak robisz - plisss [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Hejka. No wiec kapusta normalnie jak na gołabki. Farsz: gotuje ryz, na masle z olejem podsmażam pieczarki i wczesniej namoczone grzyby ( ja lubie prawdziwki- mocze na noc, a rano troche podgotowuje w tej samej wodzie , nie wylewaj wywaru z gotowania ). Mieszam ryz z grzybami, dodaje troche soli ( moja mama dodaje wegete) , pieprzu ziołowego. Formuje gołabki, garnek wykładam lisciami z kapusty, troszke margaryny, układam gołabki i zalewam wywarem z grzybow, jak mało to dolewam wody. Gotuje tak z godzinkę.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dotarłam do domu, zrobiłam paznokcie, wszystko prugotowane na jutro. Oby pogoda nie pokrzyzowala planów :/

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
No wiec rozmawiałam dzisiaj z kolężanka z pracy ktora straciła wczoraj ciaże. Ona jest angielką i może dla niej to normalne... no wiec tutaj jak jest poronienie do 12 tyg to nie idziesz do szpitala, tylko generalnie twoje ciało samo powinno się "oczyścic", dostajesz jedynie leki przeciwbólowe. Po 2 tygodniach masz zrobić test ciążowy na potwierdzenie, że ciąży już nie ma. Nie wiem czy ja jestem jakaś inna...ale to przerażające.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec rozmawiałam dzisiaj z kolężanka z pracy ktora straciła wczoraj ciaże. Ona jest angielką i może dla niej to normalne... no wiec tutaj jak jest poronienie do 12 tyg to nie idziesz do szpitala, tylko generalnie twoje ciało samo powinno się "oczyścic", dostajesz jedynie leki przeciwbólowe. Po 2 tygodniach masz zrobić test ciążowy na potwierdzenie, że ciąży już nie ma. Nie wiem czy ja jestem jakaś inna...ale to przerażające.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra jaka znieczulica ...
 
A jak tam Wasze brzuszki? Moj juz pomalu widoczny mimo że to moja pierwsza ciaza ;)
Coś tam powolutku zaczyna się zaokrąglać, już nawet jak wciągam brzuch to nie staje się płaski, tylko coś tam delikatnie odstaje. Hm. Czyżby już był ten moment? Chyba jeszcze trochę za wcześnie, by cokolwiek miało szansę tam być. To dopiero 11+1d.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, masakra nie mogę już od godziny spać. Mam pytanie do Was... Czy wy macie dreszcze? Mi od jakiegoś czasu jest zimno nie mogę się rozgrzać, ale przeziębiona nie jestem. Czy to objaw ciazowy ? ?
 
Do góry