reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja też często miewam takie bóle i kłucie, ale chyba tak ma być po prostu :)

Dziewczyny, które zmagacie się z mdłościami, czy jak zwymiotujecie to jest wam lepiej? Mdłości mnie męczą już chyba trzeci tydzień, ale wymiotowałam tylko dwa razy (herbata na pusty żoladek tak zadziałała). Mdłości mnie tak męczą że w zasadzie balansuje na krawędzi i zastanawiam się czy nie zmusić się do wymiotów, czy to ma szansę na chwilę odpuścić? Już nie wiem co robić, a ciężko się nawet myśli z tym uczuciem w gardle :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
Spróbuj herbatę z imbirem. Ewentualnie nie dopuszczaj do pustego żołądka tzn. żebyś nie miała tego uczucia głodu, bo to też wzmaga mdłości. Nie wiem co jeszcze mogłoby pomóc, bo mi to na szczęście aż tak nie dokucza.

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
reklama
Ja też często miewam takie bóle i kłucie, ale chyba tak ma być po prostu :)

Dziewczyny, które zmagacie się z mdłościami, czy jak zwymiotujecie to jest wam lepiej? Mdłości mnie męczą już chyba trzeci tydzień, ale wymiotowałam tylko dwa razy (herbata na pusty żoladek tak zadziałała). Mdłości mnie tak męczą że w zasadzie balansuje na krawędzi i zastanawiam się czy nie zmusić się do wymiotów, czy to ma szansę na chwilę odpuścić? Już nie wiem co robić, a ciężko się nawet myśli z tym uczuciem w gardle :(

p19ugox1xy9dlkqw.png

Mi właśnie pomagało tak jak mówi @Thisjuss - nie dopuszczać do pustego żołądka wiec często piłam albo jadłam jakieś sucharki albo herbatniki na szczęście samo mi przeszło :)
 
Mi właśnie pomagało tak jak mówi @Thisjuss - nie dopuszczać do pustego żołądka wiec często piłam albo jadłam jakieś sucharki albo herbatniki na szczęście samo mi przeszło :)
Staram się jeść, wcześniej było ok tak jak mówicie, pełny żołądek i spokój, a teraz nawet z pełnym mnie mdli na potęgę... Pije napar z imbiru, bez szału niestety.. no nic, muszę to przetrwać dzielnie :/

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
@Colorado1989 - tez miewam tak, że choc jestem głodna to na nic nie mam ochoty. Jedyne co zawsze mi wejdzie to woda :D az sie moj Sz ze mnie śmieje jak pyta na przyklad "chcesz chipsy?" I dostaje odpowiedz "eeeee, nie ale chciałabym wode". Ostatnio pytal czy pije tak duzo bo uwazam ze powinnam czy jestem spragniona. Odpowiedź "malo jest obecnie momentow gdy nie odczuwam pragnienia" chyba rozwiala jego wątpliwości :)
 
Ja też często miewam takie bóle i kłucie, ale chyba tak ma być po prostu :)

Dziewczyny, które zmagacie się z mdłościami, czy jak zwymiotujecie to jest wam lepiej? Mdłości mnie męczą już chyba trzeci tydzień, ale wymiotowałam tylko dwa razy (herbata na pusty żoladek tak zadziałała). Mdłości mnie tak męczą że w zasadzie balansuje na krawędzi i zastanawiam się czy nie zmusić się do wymiotów, czy to ma szansę na chwilę odpuścić? Już nie wiem co robić, a ciężko się nawet myśli z tym uczuciem w gardle :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
Mi np jest dużo lepiej jak zwymiotuje, jak długo mdłości męczą to wtedy jest ulga..
 
Late maluszek śliczny. Jakbym chciała żeby mój też sie tak fajnie ustawił do zdjęcia.

Co do rozmiarow ubrań to ja nosze M w Uk 10. Dzisiaj zajrzałam do New Looka i o dziwo trafilam na wyprzedaż!! Kupiłam 5 bluzek ciążowych za 13 funtów, jestem zachwycona. Ja brałam rozmiar 12 czyli taka mniejsza L. Zeby były luźniensze.

Kupowałam też nowy stanik, zaczynałam od C, teraz mam D.

Poczatek ciązy 62 kg przy 164 cm, dalej jest 62 kg.

U mnie najgorsze jest uczucie głodu i sikanie. Wstaje w nocy co chwile albo sikac albk coś zjeśc.
Dzisiaj na zakupach nie wytrzymałam i opitoliłam wrapa zanim zapłaciłam bo nie byłabym w stanie dokonczyc zakupów z głodu. W kasie podałam puste opakowania....kasjerka tylko sie uśmjechnęła hehe

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, mi juz urosl maly brzuszek i tak jak niektore z was nie mieszcze sie juz w niektore spodnie ani biurowe koszule na guziki. Piersi urosly o jeden numer i zostal mi tylko jeden biustonosz, reszta za mala. Ale nie w tym problem, ze urosly, tylko stwardnialy jak kamienie.
Mam do was pytanie. Spicie jeszcze na brzuchu? Ja uwielbiam spac na brzuchu, ale staram sie spac jakos tak brzucho - bokiem :-), to na pewno glupie pytanie, ale czy w ogole mozliwe jest, zeby "zgniesc" dzieciatko, jak sie spi na brzuchu w ciazy?
 
Do góry