reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja dzisiaj robiłam kolejne badania, hcv, hiv, hbs, wr, rozyczke igg. Wyniki prawidłowe w piatek wizyta u ginekologa. Czy na badania krwi idziecie na czczo?
Dosc mam juz tych badań a to dopiero poczatek.
 
reklama
Ja dzisiaj robiłam kolejne badania, hcv, hiv, hbs, wr, rozyczke igg. Wyniki prawidłowe w piatek wizyta u ginekologa. Czy na badania krwi idziecie na czczo?
Dosc mam juz tych badań a to dopiero poczatek.
Ja na wszystkie pobrania będę chodzić na czczo i dzień prędzej zadbam o dietę by była dość lekka, ot, tak dla pewności.

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Kiedys wyczytalam ze brzuszek pojawia sie szybciej a ja pierwsza ciaza 12 tydzien a brzuszek juz rosnie :p ja od dawna obawiam sie spania na brzuszku zeby malenstwu nie zrobic krzywdy :) a mam pytanie jak to jest z przeciaganiem po obudzeniu sie bardzo mi tego brakuje bo staram sie tego nie robic ale jak juz sie zapomne to wtedy czuje takie nieprzyjemny ciagniecie brzuszka :(
 
Melduje ze lista uzupełniona!;)
Ja już nie śpię na brzuchu bo zwyczajnie nie wygodnie mi już;)
Rogal moze i fajna sprawa muszę się nad nią zastanowić

Synek śpi wiec czas teraz na M jak Miłość i pozna kolacje,tak jak prawie nic nie jadłam tak jem i jem:p



Prymulkax ,Ninex powodzenia jutro na wizycie!!!;)
 
Ja też rozważam taką poduchę. A w zasadzie jestem bardziej niż pewna, że w jakiejś formie ją kupię. Ale rozważam właśnie albo tę w kształcie C albo U, je można potem wykorzystać jeszcze albo do karmienia albo jako kojec dla brzdąca.

Też jeszcze śpię na brzuchu, nie umiem póki co inaczej... Ale to taki boko-brzuch, bo jeszcze trochę piersi bolą i lekko już coś w brzuszku uciska :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry