reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witam laseczki :* jak tam po weekendzie? U mnie było czyste lenistwo :) wgl ostatnio nie mam powera,najchętniej bym leżała w łóżeczku :p
I nie mogę się doczekać wiosny, tej pięknej kwitnącej przyrody wkoło, śpiewu ptaszków i ciepłych wieczorów ahhh uwielbiam :D

Oj, ja tez nie moge sie doczekac wiosny! Tak, zeby przynajmniej byl juz teraz koniec marca.
Ja leze w lozku i spie ile moge. Ale ogolnie nie jestem juz tak zmeczona na samym poczatku, nawet udaje mi sie teraz normalnie pracowac i sprzatac w domu.
 
Ja nie mam, za to czasem jajnior czasem mi się odezwie [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
Mi też ale tylko jeden. Czy to może znaczyć, że to z niego była owulacja?

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Dziewczyny, wlasnie zobaczylam na papierze blado rozowy kolor.. i jak sprawdzilam w srodku delikatnie to tez jest duzo takiego blado rozowego koloru.. w srode powinnam skonczyc 8-my tydzien.. Az sie boje.. zadzwonilam do asystentki mojego ginekologa i ma sprawdzic z nim i dac znac, ale to czekanie jest najgorsze... Czy tez mialyscie podobnie?
 
Witam przyszłe Mamy jestem tu nowa mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) może na samym początku powiem coś o sobie mam na imię Ania mam 27 lat rocznikowo skończę w sierpniu datę porodu mam wyznaczoną na 1 sierpnia tak, że od wczoraj liczę 12 tydzień ciąży. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy które są bardzo przydatne zwłaszcza, że mamy dzięciątka w podobnym wieku :)
Pozdrawiam :)
 
@karorek na którą godzinę masz wizytę 24.01?
Ja też mam tego dnia na wizytę i.liczę ze założy mi już kartę ciąży :) to będzie 10 tydzień :D
Na 12.00 badanie prenatalne :).
Ja w poprzedniej ciąży miałam kartę zalozoną dopiero tez kolo 10 tc. To zalezy chyba od lekarza. Teraz mam kartę od 5 tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
Witam przyszłe Mamy jestem tu nowa mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) może na samym początku powiem coś o sobie mam na imię Ania mam 27 lat rocznikowo skończę w sierpniu datę porodu mam wyznaczoną na 1 sierpnia tak, że od wczoraj liczę 12 tydzień ciąży. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy które są bardzo przydatne zwłaszcza, że mamy dzięciątka w podobnym wieku :)
Pozdrawiam :)
Hejka :) Super, że wpadłaś... do nas :p
 
Mi też ale tylko jeden. Czy to może znaczyć, że to z niego była owulacja?

f2w3flw1cbdbspns.png
Nie mam pojęcia :) ale przyzwyczaiłam się do koncertów ze strony jajników, przy stymulacji clostilbegytem to chleb powszedni [emoji23]

@megalija też nie czuję się ciążowo ;) tylko smaki mi się zmieniają. Wczoraj smakowała mi sałatka z sałaty lodowej + oliwki + pomidory + oliwki + feta + dressing, a dziś już nie [emoji23] w ogóle mam problem, bo bywam głodna, ale nie mam smaka na nic :(

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Dziewczyny, wlasnie zobaczylam na papierze blado rozowy kolor.. i jak sprawdzilam w srodku delikatnie to tez jest duzo takiego blado rozowego koloru.. w srode powinnam skonczyc 8-my tydzien.. Az sie boje.. zadzwonilam do asystentki mojego ginekologa i ma sprawdzic z nim i dac znac, ale to czekanie jest najgorsze... Czy tez mialyscie podobnie?
Nie miałam tak, ale może ktoś inny tu się wypowie... 3mam kciuki, żeby wszystko było ok [emoji110]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry