reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To mi się dziś wymarzyło na kolacje ;-) niezbyt zdrowo, ale zachcianka to zachcianka ;-)
1515610082-c3f08fd38fc46786-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Smaczne było?;) u mnie podobna zachcianka na kolacje [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ile tu od wczoraj wiadomości i nowości :) ufff doczytałam :)
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Super czytać takie wiadomości. A teraz już wreszcie idę spać, rano kolędnicy przybywają ;) trzeba się będzie jakoś z rana obudzić wcześniej:) a też jak niektóre z Was tu piszą niedospana chodzę i tak jak widać po godzinie w której pisze w nocy energia a w dzień masakra. Po prostu wieczorem nie moge spać :/
 
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.

Moniu kochana pisz kiedy chcesz czy to na forum czy priv. Trudne chwile niestety zdarzają się w życiu, tego niestety nie przeskoczymy, ale nie ma co się poddawać, już niedługo znów będziesz szczęśliwa i na pewno będziesz miała dzieciątko ku radości całej waszej rodzinki. Ściskam, trzymaj się cieplutko :happy2:
 
A ja sie zastanawiam czy wszystko dobrze bo tak jak miałam ostatnie tygodnie mega apetyt i non stop mi się jeść chciało tak od wczoraj nie czuje nic.. jakby totalnie ustało to poranne „ssanie” w żołądku na jedzenie czy wieczorne zrywanie się z łóżka bo znowu jeść się chce etc.

Mam nadzieje, ze wszystko dobrze i ze to nie wczorajszy stres (w pracy zamknięcie roku i mega dużo do zrobienia oczywiście wszystko na tzw. „wczoraj” plus jeszcze nerwy, ze akurat nasze spotkanie z doktorem wczoraj zostało odwołane) nie wpłynęło w żaden sposób na dzidziusia..

Miłego dnia Dziewczyny!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Chodzicie na wizyty i macie robione usg w obecności męża? Ja za pierwszym razem byłam sama, ale jutro idę na kolejną wizytę i zastanawiam się czy będzie ok jak zapytam lekarki czy moze wejść mąż? :)
Podbijam pytanie, też chciałabym żeby mąż mógł zobaczyć kto we mnie mieszka, i nie wiem czy trzeba zapytać, czy później to jakoś tak naturalnie, że się z mężem wchodzi?

U mnie dziś tfu tfu odpukac trochę mniejsze mdłości. Miłego dnia :)

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
reklama
Do góry