reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja niestety nie pomoge ale rozumiem ze nie jest ci łatwo .... a moze podpytaj lekarza czy cos ziolowego mozesz cos co rowniez moglo by pomoc.

Dziękuję za tą jedyną odpowiedź... Niestety, przy takiej depresji ziołowe na niewiele się zdają. Sugerują nadal brać leki ale nie chcę szkodzić zarodkowi. Drugą opcją były elektrowstrzasy. Trzecią szpital lub psychoterapia. Każda z nich jest delikatnie rzecz biorąc... :(:(
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety nie pomogę bo nigdy nie musiałam borykać się z takim problemem, ale zdaje sobie sprawę, że musi być Ci bardzo ciężko.

Może jakas terapia u psychologa/psychiatry? A może jakas aktywność/hobby które poprawią Twoje samopoczucie? Życzę dużo siły i wytrwałości
 
Ja niestety nie pomogę bo nigdy nie musiałam borykać się z takim problemem, ale zdaje sobie sprawę, że musi być Ci bardzo ciężko.

Może jakas terapia u psychologa/psychiatry? A może jakas aktywność/hobby które poprawią Twoje samopoczucie? Życzę dużo siły i wytrwałości
Póki co walczę by z pokoju wyjść i z kimkolwiek pogadać. Pewnie masz rację, bez tego się nie obejdzie. Już nic nie cieszy i wszystko jest obojętne. A to nie tylko przyszłej mamie nie przystoi ale również pewnie ciąży szkodzi.
 
To tylko ja bez mdlosci ???
Oj biedne wy :( oby wam szybko te dolegliwosci minely


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Monia, nie tylko ty, ja też nie mam mdłości! Czytam tu i czytam, prawie każda ma mdłości a ja nic. Zaczynam się martwić, czy z ciąża wszystko w porządku, bo nie mam żadnych objawów oprócz nadwrażliwości na zapachy.
 
Monia, nie tylko ty, ja też nie mam mdłości! Czytam tu i czytam, prawie każda ma mdłości a ja nic. Zaczynam się martwić, czy z ciąża wszystko w porządku, bo nie mam żadnych objawów oprócz nadwrażliwości na zapachy.
Może po prostu jeszcze za wcześnie. Do mnie mdłości przyszły dopiero tydzień temu. [emoji14]
 
A może być taki magnez rozpuszczalny w wodzie?taki musujący? Bo właśnie o tym myślałam ostatnio ale gdzieś tam wyczytałam, że jest niewskazane i teraz już sama nie wiem..
Bezpieczny magnez w ciąży to asmag

ckai9jcg0yg84wbd.png
 
Póki co walczę by z pokoju wyjść i z kimkolwiek pogadać. Pewnie masz rację, bez tego się nie obejdzie. Już nic nie cieszy i wszystko jest obojętne. A to nie tylko przyszłej mamie nie przystoi ale również pewnie ciąży szkodzi.
Spróbuj iść do dobrego psychoterapeuty, byłaś kiedyś? Ja chodziłam rok męczyłam się okropnie ale dzięki temu nie brałam tabletek minęło juz 1,5 roku i narazie jest dobrze poukładałam sobie wszystko
izulka 78 ja też nie mam mdłości a to 10 tydzień, staram się nie nakręcać, i czekam do wizyty a ta dopiero 17 stycznia, taki urok widocznie, nie każda ciąża jak widać musi być z mdłościami
 
Witam dziewczyny :* jak tam dzisiaj? Ja dzisiaj wyjątkowo dobrze :) zaraz zabieram się za sprzątanie bo przez te wolne trochę się rozleniwiłam i widać to po mieszkaniu hehe :)
 
reklama
Od rana przebieram nogami bo dziś o 11 mam pierwsza wizytę u lekarza. Aż mi się jakieś bulgoty z nerwów z flaczków wydobywają :D
Ja przed wizytą, gdzie miało być widoczne serduszko, to byłam bliska zasłabnięcia z nerwów [emoji4] a potem to mi lepiej też nie było, bo było mi słabo już z wrażenia [emoji16]

Dziewczyny, ja wiem, że jedne z nas mają dolegliwości, ale pisanie, że to oznaka zdrowo rozwijającej się ciąży to trochę nadużycie :) potem te co mają łagodne objawy, albo brak, panikują, że pewnie coś nie tak, albo że za mało je mdli, albo że tylko mdli, a nie rzygają jak kot [emoji16] co na to można poradzić? Każda z nas jest inna, każda ciąża jest inna. Dajcie swoim organizmom działać po swojemu [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry