reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Są na tym forum jeszcze jakieś ciekawe wątki? To moja pierwsza ciąża, lat mam 22. Wie ktoś gdzie z takimi kryteriami mogłabym się jeszcze podczepic i podyskutować? Gdzieś jeszcze jesteście?
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie. Przed włączeniem się do waszej grupy postanowiłam przeczytać wszystkie wpisy od początku, żeby was poznać i zobaczyć o czym piszecie. Niestety, dotarłam do 20 strony ze 171 i padłam ze zmęczenia :happy:, tego jest naprawdę bardzo dużo! Prosicie, żebym napisała coś o sobie. Myślę, że jestem najstarsza z was wszyskich:shocked2:. Mam 39 lat, ale w kwietniu stuknie już 40... Nigdy nie planowałam być tak starą mamą, ale natura chciała inaczej i myślę, że będzie bardzo fajnie. Wyglądam młodo, jak na swój wiek i tym trochę „nadrabiam”. Czy jest tu jeszcze ktoś po in vitro?
 
A i jeszcze jedno. Jestem w 7 tygodniu i 4 dniu ciąży. Zrobiłam suwaczek, ale gdzieś zniknął... Nie widać, go czy widać? Jeśli nie, to proszę pomóżcie - gdzie go wstawić, żeby był widoczny u dołu moich wiadomości?
 
Ja mam 3 dzieci. Też jestem szczęśliwa, że są zdrowe i kochane. Wierzę, że jeszcze będę miała upragnionego maluszka [emoji2] Muszę znaleźć dobrego lekarza który odpowiednio się mną zaopiekuje. Przebadam się pod kątem hormonów i będę kochać się z moim mężem z pełną rozkoszą nie tylko dla prokreacji [emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
I tak trzymaj, kochana:) Kochać się dla przyjemności to najlepsze co możemy zrobić. Endorfiny zadziałają i jeszcze zdarzy się cud. Ściskam mocno.
Ja wyluzowuje totalnie. Oddaje wszystko w ręce przeznaczenia.
 
Dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie. Przed włączeniem się do waszej grupy postanowiłam przeczytać wszystkie wpisy od początku, żeby was poznać i zobaczyć o czym piszecie. Niestety, dotarłam do 20 strony ze 171 i padłam ze zmęczenia :happy:, tego jest naprawdę bardzo dużo! Prosicie, żebym napisała coś o sobie. Myślę, że jestem najstarsza z was wszyskich:shocked2:. Mam 39 lat, ale w kwietniu stuknie już 40... Nigdy nie planowałam być tak starą mamą, ale natura chciała inaczej i myślę, że będzie bardzo fajnie. Wyglądam młodo, jak na swój wiek i tym trochę „nadrabiam”. Czy jest tu jeszcze ktoś po in vitro?
Witamy :)
Twój wiek na tu najmniejsze znaczenie. Ważne że osiągnęłaŚ swój cel i nosisz maleństwo pod sercem. Na pewno będziesz cudowna mama. Życzę aby wszystko się udało:)
 
Są na tym forum jeszcze jakieś ciekawe wątki? To moja pierwsza ciąża, lat mam 22. Wie ktoś gdzie z takimi kryteriami mogłabym się jeszcze podczepic i podyskutować? Gdzieś jeszcze jesteście?
Wejdź na forum "przyszłe mamy" tam jest dużo tematów. A jeśli jesteś sierpnióweczką możemy tu pogadać o wszystkim;)
 
Witam nowe mamusie:-) Mnie mdłości przestały mordować za to głowa boli co jakiś czas, przestałam pić kawę, bo mnie odrzuciło i pewnie dlatego.. Ogólnie gdyby nie przeziębienie byłabym jak nowonarodzona. Jak wasze brzuszki zauważcie już powoli zmianę? U mnie waga stoi w miejscu, ale brzuch jakby bardziej zaokrąglony.. Pewnie ciaza spożywcza, ale przed ciaza miałam "normalny" brzuch.

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Witam nowe mamusie:-) Mnie mdłości przestały mordować za to głowa boli co jakiś czas, przestałam pić kawę, bo mnie odrzuciło i pewnie dlatego.. Ogólnie gdyby nie przeziębienie byłabym jak nowonarodzona. Jak wasze brzuszki zauważcie już powoli zmianę? U mnie waga stoi w miejscu, ale brzuch jakby bardziej zaokrąglony.. Pewnie ciaza spożywcza, ale przed ciaza miałam "normalny" brzuch.

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
Ja mam co drugi dzien wrazenie, ze juz rosnie;) ale nie raczej jeszcze nie. Waga tez stoi w miejscu.
 
Nie wiem czy to jest spowodowane ale u mnie już brzuszek widać od dobrego tygodnia jak nie więcej, taka kulka, wcześniej miałam płaski brzuch a teraz widać COŚ [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry