reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny :) miałam mieć wizytę dopiero 28 grudnia ale termin zwolnił się na 19 i jestem już po wizycie :) na USG wyszło, że ciąża jest tydzień młodsza czyli dzisiaj to 6 tydzień i 3 dzień. Jestem taka szczęśliwa bo gin pokazał mi bijące serduszko :biggrin2::biggrin2: to moja pierwsza ciąża :) następna wizyta 16 stycznia i wtedy powie mi czy poród na 4 sierpnia jak z obliczeń czy na 13 jak wynika z USG :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) miałam mieć wizytę dopiero 28 grudnia ale termin zwolnił się na 19 i jestem już po wizycie :) na USG wyszło, że ciąża jest tydzień młodsza czyli dzisiaj to 6 tydzień i 3 dzień. Jestem taka szczęśliwa bo gin pokazał mi bijące serduszko :biggrin2::biggrin2: to moja pierwsza ciąża :) następna wizyta 16 stycznia i wtedy powie mi czy poród na 4 sierpnia jak z obliczeń czy na 13 jak wynika z USG :)
Super wieści:-)

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Hej dziewczyny :) miałam mieć wizytę dopiero 28 grudnia ale termin zwolnił się na 19 i jestem już po wizycie :) na USG wyszło, że ciąża jest tydzień młodsza czyli dzisiaj to 6 tydzień i 3 dzień. Jestem taka szczęśliwa bo gin pokazał mi bijące serduszko :biggrin2::biggrin2: to moja pierwsza ciąża :) następna wizyta 16 stycznia i wtedy powie mi czy poród na 4 sierpnia jak z obliczeń czy na 13 jak wynika z USG :)
Gratulacje!!!

W związku z tym, że teraz w ciąży wszystko mnie wzrusza tak jak zwykle na 2 dni przed okresem, dziś w metrze prawie się popłakałam jak pomyślałam, że póki co mam taką ładną datę 18.08.18 ;)
 
U mnie poza mdłościami wszystko ok ale chyba żegnam się z forum. W poprzedniej ciąży z pierwszej wizyty u ginekologa wyszłam z receptą "czytać książki przygodowe zamiast internetu". Dziewczyny beta nie jest badaniem najważniejszym w ciąży, sporo mówi ale na takim forum powinnyśmy się wspierać, uspokaja a nie nakręcac wzajemnie. Ja tak to widzę, może to moje podejście jest dla was dziwne, może nie, może w każdej z nas buzują hormony..... Pewnie kiedyś wrócę ale jak będziemy na dalszym
Malaja, nie uciekaj, nie wszystkie się nakręcamy :) może to dziwne, bo o ciążę staraliśmy się 2,5 roku, ale wiem, że nie jestem wstanie zapobiec niektórym rzeczom, a w zasadzie większości z nich, staram się nie myśleć non stop o tym, czy wszystko jest ok. Wychodzę z założenia, że słucham lekarza, a nie forum :)

Przez to więcej podczytuję niż się udzielam.

U mnie poza mdłościami wszystko ok ale chyba żegnam się z forum. W poprzedniej ciąży z pierwszej wizyty u ginekologa wyszłam z receptą "czytać książki przygodowe zamiast internetu". Dziewczyny beta nie jest badaniem najważniejszym w ciąży, sporo mówi ale na takim forum powinnyśmy się wspierać, uspokaja a nie nakręcac wzajemnie. Ja tak to widzę, może to moje podejście jest dla was dziwne, może nie, może w każdej z nas buzują hormony..... Pewnie kiedyś wrócę ale jak będziemy na dalszym


8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Hej dziewczyny :) miałam mieć wizytę dopiero 28 grudnia ale termin zwolnił się na 19 i jestem już po wizycie :) na USG wyszło, że ciąża jest tydzień młodsza czyli dzisiaj to 6 tydzień i 3 dzień. Jestem taka szczęśliwa bo gin pokazał mi bijące serduszko :biggrin2::biggrin2: to moja pierwsza ciąża :) następna wizyta 16 stycznia i wtedy powie mi czy poród na 4 sierpnia jak z obliczeń czy na 13 jak wynika z USG :)
Super,tez mam wizytę 16 stycznia i termin na 4 sierpnia.Z reszta termin z usg jest elastyczny w poprzednich ciążach co wizytę miałam inny,nie zawsze jest książkowo nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia,chyba że cykl monitorowany ;):-D Także moja córeczka postanowiła wyjść 25 czerwca a termin ostatni mi wyszedł na 16 lipca z usg z OM był 3 lipiec.Maleństwo 2900 i 50 cm.
 
Do góry