reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

W miniony czwartek mialam 963. Progesteron ladnie wskazywal na ciaze, pierwszy trymestr oczywiscie. Z kalkulatura online wychodzi mi termin 18.08.

Ogólnie to czytam watek od poczatku, juz sie troche juz nawzruszalam i poczulam sie czescia tej spolecznosci :) przy okazji sie przedstawię. Mam na imie Monika, w marcu bedzie 29 lat, stacjonuje w Warszawie. O dziecko staralismy się jakies 30 minut :p a tak poważnie to ustaliliśmy z mężem ze "czemu nie" i raz sie nie zabezpieczylismy. Potem powinien mi isc okres ale objawów nie było tyle ze myslalam ze to przez srogie przeziebienie, ktore mnie skierowalo na tydzien l4, w dniu planowanej miesiączki test byl negatywny. W 4 dniu spoznienia okresu test dodatni lekko mnie zaskoczyl. Dzien pozniej beta 963 potwierdzial ciaze :) teraz sie zastanawiam czy ja tu jestem najbardziej wyluzowana czy niefrasobliwa ze na luzie umowilam sie na wizyte na 3 stycznia i spokojnie sobie czekam ;)
U

Miło mi, też jestem Monika. Mieszkam w okolicach Krakowa ;) ja mam dopiero 23 lata
Ale o dzidziusia się długo staraliśmy i to już trzecia ciąża. Wcześniej miałam martwa i puste jajo. Liczę że się uda tym razem.
Masz mega dobre podejście i tak dalej trzymaj ;) sama bym chciała takie mieć. Wszytko napewno będzie dobrze ;)
 
reklama
Monik mysle ze wynik dobry. Przy duzych wartościach beta zwalnia moze podowic sie dopiero po 96 h, co innego gdybya np nie przerosła lub przyrost byl znikomy. Znikomy tzn np w twoim przypadku powiwdzmy z trzynastu na czternascie tys. Beta nie moze rosnanac w nieskończoność bo przeciezpo kiedys musi spaść;)

Nie wiem czy to do mnie, ale ja jedną robiłam o 16 a dwa dni później o 8 rano. Przyrost z 95 na 195.
Czyli jakieś 40 h odstepu, wydaje sie.ok jak na.czas miedzy badniami, ale powtórz bete po pelnych.48 h ewentulnie 3 pelne.doby :)
 
U

Miło mi, też jestem Monika. Mieszkam w okolicach Krakowa ;) ja mam dopiero 23 lata
Ale o dzidziusia się długo staraliśmy i to już trzecia ciąża. Wcześniej miałam martwa i puste jajo. Liczę że się uda tym razem.
Masz mega dobre podejście i tak dalej trzymaj ;) sama bym chciała takie mieć. Wszytko napewno będzie dobrze ;)
Uuu a jakie okolice Krakowa? Ja z krk pochodze ale po studiach mnie wlasnie do Warszawy wywialo ;)
Trzymam kciuki i wszystko co nalezy trzymać żeby tym razem wszystko przebiegalo u Ciebie w najlepszym porzadku! Ktory tydzien i jak sie czujesz w ogole?
 
Panikara87 współczuje teściowej i łącze się w bólu, że facet nie ten :D ja mam ciągle nadzieje, że dorośnie, ale biorę pod uwagę powrót do mamusi i samotne rodzicielstwo :) być może wtedy coś do niego dotrze. Ja od stycznia zaczynam staż , czuje się ogromnie zestresowana bo zmieniam całkowicie branżę (można powiedzieć, że mało się na niej znam :D ). Niby o tym, że mam iść pracować nie słyszę, ale teksty, że cała rodzina na jego utrzymaniu będzie już tak :/ i oczywiście w ogóle nie rozumie mojego samopoczucia i moich dolegliwości:( Czasem się zastanawiam jak ja sobie przez te 10 lat tego chłopaka wychowałam :D
 
W miniony czwartek mialam 963. Progesteron ladnie wskazywal na ciaze, pierwszy trymestr oczywiscie. Z kalkulatura online wychodzi mi termin 18.08.

Ogólnie to czytam watek od poczatku, juz sie troche juz nawzruszalam i poczulam sie czescia tej spolecznosci :) przy okazji sie przedstawię. Mam na imie Monika, w marcu bedzie 29 lat, stacjonuje w Warszawie. O dziecko staralismy się jakies 30 minut [emoji14] a tak poważnie to ustaliliśmy z mężem ze "czemu nie" i raz sie nie zabezpieczylismy. Potem powinien mi isc okres ale objawów nie było tyle ze myslalam ze to przez srogie przeziebienie, ktore mnie skierowalo na tydzien l4, w dniu planowanej miesiączki test byl negatywny. W 4 dniu spoznienia okresu test dodatni lekko mnie zaskoczyl. Dzien pozniej beta 963 potwierdzial ciaze :) teraz sie zastanawiam czy ja tu jestem najbardziej wyluzowana czy niefrasobliwa ze na luzie umowilam sie na wizyte na 3 stycznia i spokojnie sobie czekam ;)
Hej :) dołączam do tych dość wyluzowanych lub niefrasobliwych :D też tak się zastanawiam nad sobą :) o ciążę starałam się nieco dłużej ;) ale staram się też nie fiksować, bo to są rzeczy, na które nie mam wpływu...


Dziewczyny, wy tak z tymi facetami to serio macie? Nie wytrzymałabym w związku, kiedy ktoś mi pokazuje, gdzie jest moje miejsce, czyli w kącie [emoji36] bez szacunku daleko się nie zajedzie.

8une3e3kck8m6mea.png
 
Uuu a jakie okolice Krakowa? Ja z krk pochodze ale po studiach mnie wlasnie do Warszawy wywialo ;)
Trzymam kciuki i wszystko co nalezy trzymać żeby tym razem wszystko przebiegalo u Ciebie w najlepszym porzadku! Ktory tydzien i jak sie czujesz w ogole?



Ja ok 30 km od Krk. Niedaleko takiej miejscowości jak Myślenice ;) heh daleko Cie wywialo ;) podziwiam. Bo ja bym chyba nie wytrzymała tak daleko od domu Rodzinnego...od om jestem w 7+4 dni a na USG pokazuje 7+0. Zobaczymy jak to będzie. Musi być dobrze nie wyobrażam sobie inaczej ;/
A Ty z jakich okolic?
 
Monik mysle ze wynik dobry. Przy duzych wartościach beta zwalnia moze podowic sie dopiero po 96 h, co innego gdybya np nie przerosła lub przyrost byl znikomy. Znikomy tzn np w twoim przypadku powiwdzmy z trzynastu na czternascie tys. Beta nie moze rosnanac w nieskończoność bo przeciezpo kiedys musi spaść;)

Dziękuję ;) mam nadzieję że tak właśnie jest...
 
reklama
U mnie poza mdłościami wszystko ok ale chyba żegnam się z forum. W poprzedniej ciąży z pierwszej wizyty u ginekologa wyszłam z receptą "czytać książki przygodowe zamiast internetu". Dziewczyny beta nie jest badaniem najważniejszym w ciąży, sporo mówi ale na takim forum powinnyśmy się wspierać, uspokaja a nie nakręcac wzajemnie. Ja tak to widzę, może to moje podejście jest dla was dziwne, może nie, może w każdej z nas buzują hormony..... Pewnie kiedyś wrócę ale jak będziemy na dalszym
 
Do góry