reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej, hej :) przyłączam się do wątku. Nie mam jeszcze terminu bo do lekarza idę 3 stycznia aaale 14 grudnia bHCG miałam już jak w piątym tygodniu więc raczej się tu wpasowuję. Jest trochę eskcytacji, a troche strachu, jak to pewnie wiele lasek ma przy pierwszym dziecku. Trzymajcie się!. PS. Czy Was też tak cycki bolą??
Ja mam całodniowe mdłości i spanie mnie morduje.. Karmię piersią więc tu się nie wypowiem. Niby nie bolą, ale mały coś nie chce jeść z piersi i ostatnio karmienie to masakra.. Od tyg dokarmiam małego butelka mimo że wisi nawet po 20 min na każdej piersi dalej jest głodny..

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
reklama
Ja mam całodniowe mdłości i spanie mnie morduje.. Karmię piersią więc tu się nie wypowiem. Niby nie bolą, ale mały coś nie chce jeść z piersi i ostatnio karmienie to masakra.. Od tyg dokarmiam małego butelka mimo że wisi nawet po 20 min na każdej piersi dalej jest głodny..

zud3skjojuq7tn9p.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png

A ja slyszalam ze bedac w ciazy nie wolno karmic piersia :) rowniez tak mialam z moja corka i jak miala 5 miesiecy to juz sama butelka, bo nigdy sie nie najadala.
 
Ja mam całodniowe mdłości i spanie mnie morduje.. Karmię piersią więc tu się nie wypowiem. Niby nie bolą, ale mały coś nie chce jeść z piersi i ostatnio karmienie to masakra.. Od tyg dokarmiam małego butelka mimo że wisi nawet po 20 min na każdej piersi dalej jest głodny..

Łoo teraz widzę, że Ty masz już czterolatka i jeszcze maluszka 4 miesięcznego. Niezłe kombo, nie dziwie się że Cię spanie bierze! Widmo całodniowe mdłości mnie przeraża od początku, póki co zupełnie nie czuję się inaczej niż przed ciążą. Moje doświadczenie jest znikome, a przy Tobie to już w ogóle miernota ale tak się zastanawiam czy na mdłości nie pomaga Ci na przykład napar z korzenia imbiru?
 
Właśnie wróciłam od lekarza. Jest zarodek i mówiła że chyba widzi serducho:) CRL 0,38 cm. Na plamienia dostałam duphaston. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne, ze wzgl. na poprzednie poronienie i wiek no i na podstawowe badania. Mam się pojawić za ok miesiąc. Tylko niepokoi mnie fakt że już po wizycie odebrałam wynik bety i mam przyrost 47 %...coś mało chyba:(
 
Dziewczyny proszę pomóżcie.... Mam 35 lat. Syna 11 lat. W niedzielę 17 grudnia 3 testy dały wynik pozytywny. Ostatnia miesiączka 14 listopada. W poniedziałek usg nie pokazało nic. Wynik BHCG 18.12 -564, 2 co wg laboratorium daje 4/5 tydzień. Wynik BHCG 20.12 - 751,8. Myślicie że wszystko jest ok? Wizytę u gin mam dopiero za tydzień i martwię się bardzo.
 
Dziewczyny proszę pomóżcie.... Mam 35 lat. Syna 11 lat. W niedzielę 17 grudnia 3 testy dały wynik pozytywny. Ostatnia miesiączka 14 listopada. W poniedziałek usg nie pokazało nic. Wynik BHCG 18.12 -564, 2 co wg laboratorium daje 4/5 tydzień. Wynik BHCG 20.12 - 751,8. Myślicie że wszystko jest ok? Wizytę u gin mam dopiero za tydzień i martwię się bardzo.
Na tym etapie wzrost powinien być min 66 %. Ja bym na twoim miejscu za dwa dni powtórzyła badanie bo przyrost jest mały.
 
Dziewczyny proszę pomóżcie.... Mam 35 lat. Syna 11 lat. W niedzielę 17 grudnia 3 testy dały wynik pozytywny. Ostatnia miesiączka 14 listopada. W poniedziałek usg nie pokazało nic. Wynik BHCG 18.12 -564, 2 co wg laboratorium daje 4/5 tydzień. Wynik BHCG 20.12 - 751,8. Myślicie że wszystko jest ok? Wizytę u gin mam dopiero za tydzień i martwię się bardzo.

Musisz powtorzyc bete, bo faktycznie troszke za maly przyrost.
 
Właśnie wróciłam od lekarza. Jest zarodek i mówiła że chyba widzi serducho:) CRL 0,38 cm. Na plamienia dostałam duphaston. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne, ze wzgl. na poprzednie poronienie i wiek no i na podstawowe badania. Mam się pojawić za ok miesiąc. Tylko niepokoi mnie fakt że już po wizycie odebrałam wynik bety i mam przyrost 47 %...coś mało chyba:(



A w którym jesteś tyg?? ;) i jaka Ci wyszła beta?
 
Hej, hej :) przyłączam się do wątku. Nie mam jeszcze terminu bo do lekarza idę 3 stycznia aaale 14 grudnia bHCG miałam już jak w piątym tygodniu więc raczej się tu wpasowuję. Jest trochę eskcytacji, a troche strachu, jak to pewnie wiele lasek ma przy pierwszym dziecku. Trzymajcie się!. PS. Czy Was też tak cycki bolą??


Oj tak mnie też bolą ;P a jaka masz betę Kochana i teraz masz 5 czy 6 tydzień?
 
reklama
Do góry