reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

W pierwszej ciąży kojarzę że dopiero ok 7-8 tygodnia zaczęłam mieć objawy. Chociaż to było ponad 8 lat temu ;)
Ja właśnie miałam można powiedzieć natychmiast [emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
reklama
ja mam wizytę dzisiaj o 17.45,termin z om 4 sierpnia.Ale tak na pewniaka to dziś mi powie i też będzie cc więc w lipcu mnie rozpakują.Dzieci mam co trzy lata córka 25.06.2012,syn 08.07.2015,i to bobo teraz 2018.Ale po tym już definitywnie koniec,zakładam spirale!
 
Mnie nie ma nic. Też mnie już to niepokoiło. Piersi jakie były takie są . W poprzedniej ciąży już mnie bolały na tym etapie. Ale jak to mówią każda ciąża jest inna. Dobrze będzie z kimś podzielić się swoimi obawami i przemyśleniami bo okazuje się że jest podobnie :)
Jeszcze będziemy narzekać na te objawy i myśleć jak mógłbyś y chcieć by przyszły. ;) Dokładnie, każda ciąża jest inna, nie ma co się przejmować.
 
wow trzecie już,serio jesteś moją pozytywną bohaterką;) Serio aż mi wstyd że a starsza z większą różnicą między dziećmi i tak dramatyzuje:zawstydzona/y: Jeśli to nie tajemnica to czemu musisz chodzić do takiej jędzy....co ją wg interesuje ile masz dzieci w jakim wieku...wrrr
Mieszkamy w Niemczech i nie mam zbytnio wyboru polskojęzycznych lekarzy.. Mój poprzedni lekarz ma komplet pacjentek i nie przyjmuje nowych.. Dlatego jestem skazana na tą bladz... Ale czytałam opinie że lekarka jest dobrą, tylko bardzo opryskliwą (Nie tylko dla mnie.. ta myśl mnie pociesza :D) wizyty będą raz w miesiącu jakoś to zniose :-)

ja mam wizytę dzisiaj o 17.45,termin z om 4 sierpnia.Ale tak na pewniaka to dziś mi powie i też będzie cc więc w lipcu mnie rozpakują.Dzieci mam co trzy lata córka 25.06.2012,syn 08.07.2015,i to bobo teraz 2018.Ale po tym już definitywnie koniec,zakładam spirale!

Ja już mężowi zapowiedziałam że nie chce piersionka tylko spiralę Pigułki zdecydowanie nie są dla mnie brałam je półtora miesiąca i miałam okres co tydz przez tydzień nigdy nie byłam tak wycieńczona... Przestałam brać i po tygodniu już się lepiej czułam mniej jadłam itd.. tyle tylko że zeszłam w ciążę:p

Z objawów mam tylko mdłości nim zjem śniadanie.. Po śniadaniu znikają.. Test zrobiłam, bo nie byłam pewna czy brak miesiączki jest przez karmienie czy przez ciążę.. jak wyżej napisałam jak brałam pigułki miałam @ co tydzień.. Myślałam że szału dostanę..
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam wizytę dzisiaj o 17.45,termin z om 4 sierpnia.Ale tak na pewniaka to dziś mi powie i też będzie cc więc w lipcu mnie rozpakują.Dzieci mam co trzy lata córka 25.06.2012,syn 08.07.2015,i to bobo teraz 2018.Ale po tym już definitywnie koniec,zakładam spirale!
To koniecznie daj znać :-) :):-) :):-) :)
 
Do góry