reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej. Witam was mamusie sierpniowe.
Okazuje się ze prawdopodobnie dołączę do Waszego zacnego grona. Ostatnia @ 4.11.
Jutro jadę na usg kontrolne prywatnie. Jak potwierdzi że ciąża rozwija się to zapiszę się do gina.
Jestem 36 letnia mama 12 latka i 15 miesięcznej panny
To będzie 3 dziecko
Jestem zszokowana. Nie planowałam ciąży.
Mam mega doła i nie potrafię się cieszyć. Wiem może grzesze Ale nie potrafię sobie z ta sytuacja poradzić.
Witaj, daj znać jutro jak po usg bo ja tez miałam ostatnią miesiączke 04.11 i wczoraj byłam na usg i było widac pęcherzyk ale niestety nie było widac jeszcze zarodka i nie wiem czy powinnam sie martwic...też mam 15 miesiecznego synka i na poczatku nie bylam za bardzo zadowolona ale teraz nie wyobrażam sobie zebym mogla ta ciąze stracic. Ty tez to ogarniesz 12 latek bedzie ci pomagal a 15 miesieczna panienka bedzie miala towarzystwo do zabawy:) glowa do gory
 
reklama
Czy ja wiem czy takie do doświadczenie dobre [emoji23][emoji23] kurde.. ja od początku już porównuje ta do poprzedniej i się boję że coś nie tak bo nie wymiotuje od razu tak jak w tamtej ciąży [emoji23] wogole jeszcze nie dociera do mnie że jestem w ciąży bo oprócz delikatnych skurczy (a one chyba były jak zarodek się zagnieżdżal bo teraz coraz mniej czuję) nie mam żadnych innych objawów ciąży [emoji23] rano mnie chwilę zemdliło ale w sumie to nie musiał być objaw ciąży bo ja czasami tak też normalnie mam przez mój żołądek [emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png
Każda ciąża jest inną w pierwszej wymoitowalas a teraz nie musisz. Ja pierwsza ciążę znioslam bardzo dobrze druga juz była gorsza. Prawie miesiąc nic nie jadlam bralo mnie na wymioty a nie mogłam zwymiotowac chyba tylko dwa razy się udalo, 3 miesiące kawy nie pilam byłam wiecznie zmęczona marudna, córka o 20 szła spać a od razu z nią czasami byłam tak zmęczona ze nie miałam siły na prysznic. Później to mnie nogi bolaly brzuch miał mały ale wydawał się taki ciężki. Teraz tez jest inaczej brzuch mam wzdety po jedzeniu takie odczucie jakby było w środku cos bardzo ciężkiego i nic wiecej
 
Czy ja wiem czy takie do doświadczenie dobre [emoji23][emoji23] kurde.. ja od początku już porównuje ta do poprzedniej i się boję że coś nie tak bo nie wymiotuje od razu tak jak w tamtej ciąży [emoji23] wogole jeszcze nie dociera do mnie że jestem w ciąży bo oprócz delikatnych skurczy (a one chyba były jak zarodek się zagnieżdżal bo teraz coraz mniej czuję) nie mam żadnych innych objawów ciąży [emoji23] rano mnie chwilę zemdliło ale w sumie to nie musiał być objaw ciąży bo ja czasami tak też normalnie mam przez mój żołądek [emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png

Każde doświadczenie jest lepsze niż jego brak :) w przypadku kolejnej ciąży to pewnie ciężko uniknąć porównywania :)

Ja z objawów mam tylko nabrzmiałe piersi (ale to jak przed @), jeden dzień miałam taki płaczliwy i nerwowy, no i takie skurcze w podbrzuszu to mam do teraz.

Oby te ciąże były bezproblemowe :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba narzekać nie będę, jak mi będzie źle, bo 2,5 roku staraliśmy się :) już nas na in vitro chcieli wysłać.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde to długo.. nie wyobrażam sobie. Moja ciąża która stracilam w sierpniu była nieplanowana ale potem nie wyobrażaliśmy sobie już nie powiększać rodziny. Od sierpnia do grudnia to niby niedługo ale za każdym razem jak dostawałam @ to byłam załamana. A w pracy widziałam same ciezarne, wszyscy o ciążach rozmawiali...
 
O, dobrze wiedzieć, że nie ja jedyna nie mam jakiś specjalnych objawów i też jestem w pierwszej ale na pewno nie ostatniej ciąży.
U mnie są tylko powiększone piersi, i zmęczenie które przeszło wczoraj po dwóch tygodniach. A jak sytuacja wygląda u Ciebie?

Ja nie wiem czy w ostatniej, czy nie :) może 1 ciąża i dziecko tak mnie przeorają, że powiem "nie, dzięki" za kolejne :D

Z objawów tak jak pisałam wcześniej, tylko piersi nabrzmiałe i bolące, trochę skurczów w podbrzuszu. No i może rozstargnienie (dziś wrzuciłam makaron do zimnej wody...a to nie jedyny przejaw mojego roztargnienia w ostatnich dniach....)...

Ile staraliście się? :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak kazda ciaza jest inna, ja druga przeszlam gorzej niz pierwsza. Zobaczymy jak bedzie teraz.
A piersi mam obrzmiale ale do tego mega wrazliwe sutki az wszystko mnie podraznia.

Bede trzymac kciuki za wszystkie wizyty wasze.
Ja juz sie nie moge doczekac mojej wizyty i mam wrazenie ze zglupieje do tego czasu..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej czuje się dobrze tylko strasznie jestem senna :) ja mam wizytę w środę wiec może będzie już serduszko :) a Ty słyszałaś serduszko ?
To daj znać jakie będą efekty wizyty, będę trzymać kciuki :)

Ja jeszcze serduszka nie słyszałam, mam dopiero 4 tydzień. 27 grudnia mam wizytę i powinno być słychać wtedy :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde to długo.. nie wyobrażam sobie. Moja ciąża która stracilam w sierpniu była nieplanowana ale potem nie wyobrażaliśmy sobie już nie powiększać rodziny. Od sierpnia do grudnia to niby niedługo ale za każdym razem jak dostawałam @ to byłam załamana. A w pracy widziałam same ciezarne, wszyscy o ciążach rozmawiali...
No długo, długo, ale co zrobić :) grunt, że się udało. Znalazłam w końcu lekarza, który ogarnął wszystkie moje problemy :) a to już często 3/4 sukcesu :D

Przykro mi, że straciliście ciążę :( grunt, że nie poddaliście się :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry