reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

11.12 test pozytywny
12.12 beta 66, 51
14.12 beta 192,8
Termin @ dzisiaj.
Za godzinę wizyta u lekarza.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też zmieniłam ginekologa i pan doktor mi pokazał na kalendarzu "w czwartek piątek i sobotę bym go bzyknal, jakbym był kobietą oczywiście" :szok::biggrin2: no i się udalo
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Jejku dziewczyny jaka mnie naszła ochota na ogory kiszone.. zobaczylam reklame i glupieje.. takiego mam smaka...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj, daj znać jutro jak po usg bo ja tez miałam ostatnią miesiączke 04.11 i wczoraj byłam na usg i było widac pęcherzyk ale niestety nie było widac jeszcze zarodka i nie wiem czy powinnam sie martwic...też mam 15 miesiecznego synka i na poczatku nie bylam za bardzo zadowolona ale teraz nie wyobrażam sobie zebym mogla ta ciąze stracic. Ty tez to ogarniesz 12 latek bedzie ci pomagal a 15 miesieczna panienka bedzie miala towarzystwo do zabawy:) glowa do gory
Właśnie się zastanawiam czy warto jutro już się wybrać na tą wizytę. Sprawdziłam usg córci z tego tygodnia i też był pecherzyk z zarodkiem co prawga Ale serduszko słyszałam dopiero w 8 tyg więc chyba się wstrzymam do przyszłego tygodnia
 
Właśnie się zastanawiam czy warto jutro już się wybrać na tą wizytę. Sprawdziłam usg córci z tego tygodnia i też był pecherzyk z zarodkiem co prawga Ale serduszko słyszałam dopiero w 8 tyg więc chyba się wstrzymam do przyszłego tygodnia
Ja zaraz sprawdze jak to bylo z synkiem, tylko teraz bylam u innego lekarza i wiadomo kazdy sprzet inny a i kompetencje lekarzy nie rowne
 
reklama
Ja nie wiem czy w ostatniej, czy nie :) może 1 ciąża i dziecko tak mnie przeorają, że powiem "nie, dzięki" za kolejne :D

Z objawów tak jak pisałam wcześniej, tylko piersi nabrzmiałe i bolące, trochę skurczów w podbrzuszu. No i może rozstargnienie (dziś wrzuciłam makaron do zimnej wody...a to nie jedyny przejaw mojego roztargnienia w ostatnich dniach....)...

Ile staraliście się? :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Blisko rok, dlatego drżę, na każdy dziwny objaw lub jego brak. Ale na szczęście już mi przechodzi powoli obsesja bo wiem, że co ma być to będzie i niestety nic na to nie poradzę.
A jak u Was?
 
Do góry