reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Po jutrze mam wizytę u lekarza to chyba o coś poproszę takiego, bo tak to jest ciężko a mam jeszcze prawie 3 latka w domu :-)
Jasne u mnie to była pierwsza ciąża więc miałam więcej 'luzu' a i tak nie dało się funkcjonować.
Teraz na razie odpukac jest spokój ale tak na prawdę jest jeszcze czas na objawy ciąży :/

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ile to się najpierw trzeba nacierpiec żeby później tulić dzidziusia. Czuje że teraz znowu będę mieć anemię i za mało witamin jak w poprzedniej ciąży. Nic niż mogę jeść to wątpię żebym wszystko miała w normie. Chyba będę musiała wkoncu kupić witaminy dla kobiet w ciąży. Bo narazie tylko biorę kwas foliowy.
 
Ile to się najpierw trzeba nacierpiec żeby później tulić dzidziusia. Czuje że teraz znowu będę mieć anemię i za mało witamin jak w poprzedniej ciąży. Nic niż mogę jeść to wątpię żebym wszystko miała w normie. Chyba będę musiała wkoncu kupić witaminy dla kobiet w ciąży. Bo narazie tylko biorę kwas foliowy.
Mi lekarz polecał Prenatal Uno. On jest dla koniec starających się i w pierwszymi trymestrze i zawiera imbir i ma właśnie łagodzić nudności też.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama się zdziwiłam, ale widać, a to dopiero początek 4 tyg :)
Ty już byłaś u gina? Jak się czujesz? :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnia @16.11.
Jutro mam lekarza, ale byłam pewna że nic nie zobacze na usg, a już napewno nie 26mm fasolke :))


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę że nie ma mojego posta z wczoraj. Byłam u ginekologa, przebadal mnie i dał skierowanie na USG. Najwcześniejszych możliwy zapis 27 grudnia. Jestem też zapisana w poniedziałek prywatnie i to do tego samego lekarza jak się okazało. To będzie 6tydzien i 2 dni i zastanawiam się czy iść czy za wcześnie. Dostałam tylko maść na swędzenie

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, po problemach z zalogowaniem jestem i ja. ;) Ostatnia miesiączka 27 października, piękne dwie kreseczki na teście pokazały się już jakiś czas temu. Mam 22 lata i to nasza upragnioną ciąża po blisko roku starań. Wizytę mam na 4 stycznia, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. ❤️
 
Do góry