reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej, po problemach z zalogowaniem jestem i ja. ;) Ostatnia miesiączka 27 października, piękne dwie kreseczki na teście pokazały się już jakiś czas temu. Mam 22 lata i to nasza upragnioną ciąża po blisko roku starań. Wizytę mam na 4 stycznia, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. [emoji173]️

Będziemy mieć podobny termin bo ta sama data @ :-) na razie wychodzi 03.08. Wizytę mam we wtorek. W styczniu na pewno bedzie już widać serduszko :-)
 
reklama
O super! Pisz jak było na wizycie, ja się niestety trochę stresuję. Niepotrzebnie naczytalam się bzdur w internecie. [emoji14]

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O super! Pisz jak było na wizycie, ja się niestety trochę stresuję. Niepotrzebnie naczytalam się bzdur w internecie. [emoji14]

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
Dam znać. Nie martw się na pewno będzie dobrze, nie ma co czytać internetów przed wizytą, najlepiej wie lekarz jak zrobi usg co i jak z maleństwem :-)
 
Dam znać. Nie martw się na pewno będzie dobrze, nie ma co czytać internetów przed wizytą, najlepiej wie lekarz jak zrobi usg co i jak z maleństwem :-)
Teraz wiem to i ja, ale co się napłakałam to moje. Nawet już mi zagrożono zabraniem telefonu i dołączeniem internetu. Obecnie wyluzowalam, stres minął to i samopoczucie polepszylo się o 180 stopnii i w końcu wróciłam do żywych po tygodniu chodzenia jak zombie.
Zdrowia życzę i spokojnej ciąży [emoji3]

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam! Ja też już po wizycie. U mnie spory pęcherzyk Ale jeszcze serduszko nie bilo.. Muszę czekać do poniedziałku żeby usłyszeć cudowne puk puk ❤❤
Moja ginka to straszna baba, ale niestety jestem zmuszona do niej chodzić.. Ma problem z tym że mam (za miesiac skończą 26 lat) i trzecia dziecko w drodze :o Pytała czy chce zachować ciążę durna baba.. Tak się do mnie odnosi jak bym jej świat zepsuła:o A ja mimo że to wpadka cieszę się i serio wolę wpadke 4 miesiące po porodzie niż za 4 lata.. Odchowamy maluchow i czeka nas druga mlodosc mimo że teraz ja i mąż lekko zestresowani jesteśmy jak to będzie to się cieszymy wiemy, że będzie weselej :-)
 
Cześć dziewczyny :) ja właśnie jadę powtórzyć betę. Przedwczoraj 9.27 (6 dni do terminu@), dziś 4 dni do terminu @ i zobaczymy jak rośnie. Ale chyba jest dobrze bo się chyba nudności zaczynają [emoji23]

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
Hej, po problemach z zalogowaniem jestem i ja. ;) Ostatnia miesiączka 27 października, piękne dwie kreseczki na teście pokazały się już jakiś czas temu. Mam 22 lata i to nasza upragnioną ciąża po blisko roku starań. Wizytę mam na 4 stycznia, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. ❤️
Ja
Hej, po problemach z zalogowaniem jestem i ja. ;) Ostatnia miesiączka 27 października, piękne dwie kreseczki na teście pokazały się już jakiś czas temu. Mam 22 lata i to nasza upragnioną ciąża po blisko roku starań. Wizytę mam na 4 stycznia, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. ❤️
Ja też ostatnia miesiączkę miałam 27.10,termin z kalkulatora 3.08,jutro mam wizytę u ginekolog zobaczymy czy kalkulator mówi prawdę :)
 
Hej. Witam was mamusie sierpniowe.
Okazuje się ze prawdopodobnie dołączę do Waszego zacnego grona. Ostatnia @ 4.11.
Jutro jadę na usg kontrolne prywatnie. Jak potwierdzi że ciąża rozwija się to zapiszę się do gina.
Jestem 36 letnia mama 12 latka i 15 miesięcznej panny
To będzie 3 dziecko
Jestem zszokowana. Nie planowałam ciąży.
Mam mega doła i nie potrafię się cieszyć. Wiem może grzesze Ale nie potrafię sobie z ta sytuacja poradzić.
 
reklama
Basiu dokładnie tak jest u mnie, wstaję na siku i już po śnie. Myślałam że to stres ale picie melisy też nie pomaga..
A ja myślałam,że tylko ja nie mogę spać. Wydaje mi się
Witam powiedzialam m o ciazy jest zly powiedzial ze nie chce wiecej dzieci.Jest mi ciezko nie wiem co robic.
Trzymaj się,nie wiem co mam
Hej. Witam was mamusie sierpniowe.
Okazuje się ze prawdopodobnie dołączę do Waszego zacnego grona. Ostatnia @ 4.11.
Jutro jadę na usg kontrolne prywatnie. Jak potwierdzi że ciąża rozwija się to zapiszę się do gina.
Jestem 36 letnia mama 12 latka i 15 miesięcznej panny
To będzie 3 dziecko
Jestem zszokowana. Nie planowałam ciąży.
Mam mega doła i nie potrafię się cieszyć. Wiem może grzesze Ale nie potrafię sobie z ta sytuacja poradzić.
To tak jak ja,z niczego nie potrafię się cieszyć,boję się wszystkiego.Też moja 3 ciąża.
 
Do góry