reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

madzia0-1 to ja ci powiem ze mam gorsze wspomnienia z laktacji bo mój mały nie chciał ssac, pokarmu troche miałam i 2,5 miesiąca siedziałam z laktatorem i godzinami sciągałam pokarm! Masakra, mam nadzieje że teraz nie będzie powtórki:(
To dla mnie laktacja była bezproblemu. Jak tylko pokazali ki drugiego dnia jak karmić spod pachy szło z górki a po 5 dniach karmilam w każdej pozycji. Karmilam 18 miesięcy. Po 16 miesiącu karmilam tylko w nocy bo poszłam do pracy. Po 18 ją odstawilam - raz w nocy godzina płaczu- bo w pracy szykować mi się delegacja. Niektórzy mówią że jestem ekspertem ale ja nie miałam żadnych problemów i tyle

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej u mnie pęcherzyk na 16.5mm, a zarodek 5.7mm. Wczoraj lekarka widziała już serduszko☺ Badania wyszły mi bardzo dobrze. Następna wizytę mam dopiero 8 stycznia.
Położna zalozyla mi kartę ciąży. Termin na 1 sierpnia według USG.

Super że już widziałaś maluszka, że serduszko bije, to takie wzruszajace- podpatrywanie nowego życia☺ bardzo się cieszę że z Maluszkiem wszystko w porządki i mam nadzieje że tak będzie u wszystkich mam☺
 
Ostatnia edycja:
A jak u Was ze snem? Ja dziś nie śpię od 5 rano... co noc budzę się o 2 lub około 4 i nie mogę dalej spać. Zwykle po około godzinie zasypiam. W dzień jestem zmęczona i prawie codziennie chwile śpię ale te noce są bardzo denerwujace...
 
A jak u Was ze snem? Ja dziś nie śpię od 5 rano... co noc budzę się o 2 lub około 4 i nie mogę dalej spać. Zwykle po około godzinie zasypiam. W dzień jestem zmęczona i prawie codziennie chwile śpię ale te noce są bardzo denerwujace...
Ja też mam problem ze snem :( w nocy się budzę Nie mogę spać a w dzień zasypiam na stojąco
Dostałam wyniki krzywej na czczo 104 po h 192 po 2 186 i powtórka z rozrywki zalamka :( nienawidzę cukrzycy.
Czuje się okropnie, wieczorami mi zimno, nie mam ochoty jeść i wtedy spada mi cukier trzęsą się ręce.. cycki bolą okropnie. Czuje się jakbym była chora a to dopiero początek ciąży..
Androsia gratulacje serduszka :*
 
A jak u Was ze snem? Ja dziś nie śpię od 5 rano... co noc budzę się o 2 lub około 4 i nie mogę dalej spać. Zwykle po około godzinie zasypiam. W dzień jestem zmęczona i prawie codziennie chwile śpię ale te noce są bardzo denerwujace...

Ja dziś obudziłam się po 4 :D i już nie udało mi się zasnąć:( Od ok tygodnia budzę się w nocy na sisiu;) i później ciężko mi zasnąć :(
 
Pierwsze miałam CC. Strasznie źle wspominam najpierw syn 7,5 h z takimi bólami krzyża że świadomość trafiłam, brak postępów i w końcu CC. Drugi poród też będę miała CC bo jeszcze przed ciążą rozmawiałam na ten temat z moim ginekologiem ;)
Po cc bardzo szybko do siebie doszłam :) nie jedna po sn gorzej niż ja się męczyła



Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez pierwsza miałam cesarkę, wtedy następny poród również kończy się ceswrka
 
A jak u Was ze snem? Ja dziś nie śpię od 5 rano... co noc budzę się o 2 lub około 4 i nie mogę dalej spać. Zwykle po około godzinie zasypiam. W dzień jestem zmęczona i prawie codziennie chwile śpię ale te noce są bardzo denerwujace...
Ja nie zastanawiam sie nad problemami w spaniu. Chodzę spać przed 11 a o 5 wstaje do pracy

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam problem ze snem :( w nocy się budzę Nie mogę spać a w dzień zasypiam na stojąco
Dostałam wyniki krzywej na czczo 104 po h 192 po 2 186 i powtórka z rozrywki zalamka :( nienawidzę cukrzycy.
Czuje się okropnie, wieczorami mi zimno, nie mam ochoty jeść i wtedy spada mi cukier trzęsą się ręce.. cycki bolą okropnie. Czuje się jakbym była chora a to dopiero początek ciąży..
Androsia gratulacje serduszka :*

Wiola bardzo Ci współczuję tej cukrzycy... nie mam pojęcia ile uciążliwości wiąże się z tą chorobą ale dasz radę, pomyśl jaka będzie za to nagroda- Twoje dzieciątko na rękach☺
Ja w swojej pierwszej ciąży miałam oklejanie łożyska i musiałam leżeć w szpitalu 23 dni -większość bez możliwości wstawiania. Da się przetrwać i to a teraz 16 - latek pyskuje☺
 
Do góry