reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Hej :) moge dolaczyc? Jestem Gosia, mam 23 lata i jestem po dwoch poronieniach :( bylam dzisiaj na becie, jest 31 dzien cyklu (mam 29-32dniowe) i jest strasznie niska - 18,5, w czwartek bede jechala powtarzac. jestem strasznie roztrzesiona, nie moge nawet wylezec.. myslicie, ze jest jakas szansa, ze jest okej? :(
Pozdrawiam ;*

Ps. Dodam, ze testy od czwartku wychodzily bardzo bladziutkie, ale pozytywne..

1513115830-959ea06e089e61c1-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) moge dolaczyc? Jestem Gosia, mam 23 lata i jestem po dwoch poronieniach :( bylam dzisiaj na becie, jest 31 dzien cyklu (mam 29-32dniowe) i jest strasznie niska - 18,5, w czwartek bede jechala powtarzac. jestem strasznie roztrzesiona, nie moge nawet wylezec.. czy jest jakas szansa, ze jest okej? :(
Pozdrawiam ;*

Ps. Dodam, ze testy od czwartku wychodzily bardzo bladziutkie, ale pozytywne..

1513115830-959ea06e089e61c1-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może późno bylo zagnieżdżanie? Powtórz po 48h i zobacz czy przyrasta. Ja dziś 9.27mlU no ale u mnie to 21 DC, 9dpo. W piątek rano powtarzam sprawdzić czy rośnie bo mam jeszcze 6 dni do @ i zawsze może się to okazać ciążą biochemiczna. Na razie spokojnie nie stresuj się i powtórz za dwa dni badanie :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) moge dolaczyc? Jestem Gosia, mam 23 lata i jestem po dwoch poronieniach :( bylam dzisiaj na becie, jest 31 dzien cyklu (mam 29-32dniowe) i jest strasznie niska - 18,5, w czwartek bede jechala powtarzac. jestem strasznie roztrzesiona, nie moge nawet wylezec.. myslicie, ze jest jakas szansa, ze jest okej? :(
Pozdrawiam ;*

Ps. Dodam, ze testy od czwartku wychodzily bardzo bladziutkie, ale pozytywne..

1513115830-959ea06e089e61c1-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Gratulacje :) myśle ze na tym etapie nie masz sie czym martwić, mogłaś mieć zagnieżdżenie późno i stad taka niska beta, ważny jest przyrost :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko wlasnie martwi mnie to, ze testy o czulosci 10 od czwartku wychodzily bladorozowe, wiec beta juz chyba powinna byc wyzsza :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tylko wlasnie martwi mnie to, ze testy o czulosci 10 od czwartku wychodzily bladorozowe, wiec beta juz chyba powinna byc wyzsza :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Testy płytkowe testami płytkowymi. Najbardziej wiarygodne są badania z krwi. Bez sensu trochę się nakrecasz :)
Na spokojnie powtórz test za dwa dni :) jeśli przyrasta to wszystko jest ok ;)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi beta dziś wyszła 66.
11 dni po owulacji.
Lekarz pojutrze. I rano też zrobię betę zobaczyć jak przyrasta

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem przejedzona byliśmy w sobotę na urodzinach jeszcze do domu dostalismy pelno jedzenie juz na to patrzeć nie mogę. A za dwa tygodnie święta i będzie to samo. Ja tez przezywam wszystko ze znowu do tego szpitala trzeba będzie to karmienie co chwile. Poród dla mnie ok ale po drugiej ciąży ciężko znosilam początki karmienia 2 dni siedziałam nad sciagaczem i ryczalam i juz się boje ze znowu to samo
madzia0-1 to ja ci powiem ze mam gorsze wspomnienia z laktacji bo mój mały nie chciał ssac, pokarmu troche miałam i 2,5 miesiąca siedziałam z laktatorem i godzinami sciągałam pokarm! Masakra, mam nadzieje że teraz nie będzie powtórki:(
 
Do góry