reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam nowe mamusie,robi się żywiej na wątku super;)

U mnie bez zmian mdli strasznie,chyba tylko w trakcie jedzenia przechodzi,jak skończę zaczyna na nowo.Także wesoło.Do wizyty coraz bliżej więc i mnie stresik dopada co ja tam zobaczęo_O

Nina jejku to co on ci tam robili,współczuję zwłaszcza zważywszy na twoją historię.Czyli teraz w środę masz normalną wizytę?

aaa i pytanko do dziewczyn już po wizytach,Macie już założone karty ciąży?
 
reklama
Witam nowe mamusie,robi się żywiej na wątku super;)

U mnie bez zmian mdli strasznie,chyba tylko w trakcie jedzenia przechodzi,jak skończę zaczyna na nowo.Także wesoło.Do wizyty coraz bliżej więc i mnie stresik dopada co ja tam zobaczęo_O

Nina jejku to co on ci tam robili,współczuję zwłaszcza zważywszy na twoją historię.Czyli teraz w środę masz normalną wizytę?

aaa i pytanko do dziewczyn już po wizytach,Macie już założone karty ciąży?
Mnie też mdli. Od wczoraj a tak czułam się super. Nic mi się nie chce. Mimo picia dużo jej mi się zbiera w organizmie a że ostatnio złapałam 3kg to mi ciasno w spodniach

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na usg jeszcze nic nie widać [emoji20]strasznie się denerwuje lekarz mówił że może wcześnie być mam jutro zrobic betę jeśli będzie około 1800 to wporzadku a jeśli ponad 2000 to ciąża pozamaciczna. Mówił że macica jest ropulchniona i wskazuje na ciążę i nic nie wskazuje na ciążę pozamaciczna ale ja sie bardzo denerwuje [emoji20]w środę mam znowu iść na usg. Oszaleje chyba ostatnio @ miałam 2 listopada. Boję się dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny to jak jest za duże hcg tzn że ciąża pozamaciczna????
 
Witam nowe mamusie,robi się żywiej na wątku super;)

U mnie bez zmian mdli strasznie,chyba tylko w trakcie jedzenia przechodzi,jak skończę zaczyna na nowo.Także wesoło.Do wizyty coraz bliżej więc i mnie stresik dopada co ja tam zobaczęo_O

Nina jejku to co on ci tam robili,współczuję zwłaszcza zważywszy na twoją historię.Czyli teraz w środę masz normalną wizytę?

aaa i pytanko do dziewczyn już po wizytach,Macie już założone karty ciąży?
Ja mam kolejna wizyte teraz w środe będzie to równy 7 tc i jestem ciekawa czy jak już by był widoczny zarodek i akcja serca czy lekarz założy mi karte ciąży czy się wstrzyma do kolejnej wizyty.Narazie to się stresuje czy będzie już widać dzidzie czy nie bo jak byłam w 5tyg i 5 dniu to był sam pęcherzyk.
 
Ja mam kolejna wizyte teraz w środe będzie to równy 7 tc i jestem ciekawa czy jak już by był widoczny zarodek i akcja serca czy lekarz założy mi karte ciąży czy się wstrzyma do kolejnej wizyty.Narazie to się stresuje czy będzie już widać dzidzie czy nie bo jak byłam w 5tyg i 5 dniu to był sam pęcherzyk.
W pierwszej ciąży jak byłam w 5 tygodniu i był tylko pęcherzyk to już mi założył kartę ciąży :)
 
reklama
Cześć dziewczyny gratulacje dla Was :) życzę Wam spokojnych ciaz . Zajrzałam do Was bo rodziłam w sierpniu tego roku i wydaje mi się że dopiero co robiłam test ciążowy :O czas za szybko ucieka ...

3i49px9i0zyc0xeb.png
 
Do góry