reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Byłam na usg jeszcze nic nie widać [emoji20]strasznie się denerwuje lekarz mówił że może wcześnie być mam jutro zrobic betę jeśli będzie około 1800 to wporzadku a jeśli ponad 2000 to ciąża pozamaciczna. Mówił że macica jest ropulchniona i wskazuje na ciążę i nic nie wskazuje na ciążę pozamaciczna ale ja sie bardzo denerwuje [emoji20]w środę mam znowu iść na usg. Oszaleje chyba ostatnio @ miałam 2 listopada. Boję się dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
kochana moja !spokojnie ,nerwami nic nie wskurasz . Według mnie to wina sprzętu te szpitalne zazwyczaj sa troche gorsze. Mój gin w tez miał stary sprzęt jak byłam w pierwszej ciąży i do 7tyg raz było cos widać raz nie.ogólnie zalozono mi kartę ciąży ok 10tyg jak był widoczny dzidziuś.
teraz tez mi nie założył jeszcze ,ale wymienił sprzęt i wszystko lepiej widać. Moja rada jak sie martwisz umów sie prywatnie do innego lekarza po opinie
 
reklama
kochana moja !spokojnie ,nerwami nic nie wskurasz . Według mnie to wina sprzętu te szpitalne zazwyczaj sa troche gorsze. Mój gin w tez miał stary sprzęt jak byłam w pierwszej ciąży i do 7tyg raz było cos widać raz nie.ogólnie zalozono mi kartę ciąży ok 10tyg jak był widoczny dzidziuś.
teraz tez mi nie założył jeszcze ,ale wymienił sprzęt i wszystko lepiej widać. Moja rada jak sie martwisz umów sie prywatnie do innego lekarza po opinie
Myślałam o konsultacji, ale zrobię jutro bete i w środę mam znowu isc na usg do szpitala. Zobaczę co mi powie najwyżej po śródzie pójdę do innego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam o konsultacji, ale zrobię jutro bete i w środę mam znowu isc na usg do szpitala. Zobaczę co mi powie najwyżej po śródzie pójdę do innego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatni okres miałam 31 października u lekarza byłam w zeszły poniedziałek i nie było nic widać,kazal mi przyjść za dwa tygodnie,nie stresuje się bo nie ma czym po prostu jest za wcześnie, moja mama szła do lekarza w drugim miesiącu dopiero a koleżanka z uk w 12 tygodniu także naprawdę może jeszcze jest za wcześnie żeby było coś widać.:-) będzie dobrze:-)
 
Witam wszystkich.
I ja niesmialo dolaczam do was.Moja beta z czwartku to 2229 .obecnie jestem w 4t+6d.Termin mam na 13 sierpnia.To.moja 4 ciaza.Msm juz synka 3.5 latka .dwie ostatnie ciaze poronilam ...mam nadzieje ze teraz nam sie uda.
 
Hej wszystkim :)
Test 3 dni przed @.
Ciąża 2.
Termin z OM 23 sierpnia.

1512944419-559a93fe13baf427-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie [emoji16] super im nas więcej tym lepiej.
Ja po wczorajszym mega długim dniu brudziła na beżowo... oczywiście strach... dzisiaj jest czysto, dzwoniłam do lekarza powiedział ze mam nie panikować obserwować i przyjechać w środę na wizytę. Gdybym dostała plamień żywą krwią i silnych bóli mam jechać na IP. Na ta chwile poza Mdłościami i delikatnym bólem brzucha i pleców nic się nie dzieje... cóż czekam do środy... to będzie 6t3d powinno być coś widać....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkich.
Chętnie dołączę. Z kalkulatora termin wychodzi na 16 sierpień. Mam prawie 9-letnią córkę. To moja trzecia ciąża. Ostatnią poroniłam w 15 tygodniu. Strasznie się stresuję czy tym razem będzie ok. Wizytę u ginekologa mam 20 grudnia.
 
Do góry