reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jest nadzieja na wiosnę[emoji16][emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Jest, jest. Byłam przed chwilą w sklepie spacerkiem i jest naprawdę przyjemnie. Zgrzałam się w tej zimowej kurtce. Wyciągnęłam już adidasy:)
 
Jest, jest. Byłam przed chwilą w sklepie spacerkiem i jest naprawdę przyjemnie. Zgrzałam się w tej zimowej kurtce. Wyciągnęłam już adidasy:)
Ciekawe jak jutro bedzie u mnie.. z racji tego ze moj jutro pracuje ,nie podwiezie mnie do gina ,wiec musze jechac autobusem.. do tego isc z jednego konca miasta na drugi dac zwolnienie... mam nadzieje ze nie bedzie wialo i bedzie w miare cieplo.. :)
 
Mój Mężuś tez już wyszukuje na Allegro samochody sterowane, drony i Lego. I w dzień urodzenia się Maleństwa już mu podaruje pierwszy prezent [emoji12] No duże dziecko normalnie :p
U nas tez dziś słoneczko pięknie swieci, ale zimno jak nie wiadomo co [emoji17]
A jutro rano pędzę na krew, później na fitnes i na 16 idę na paznokcie [emoji1330] Może w końcu będzie cieplej jak dziś [emoji4]




20 sierpnia 2018
 
reklama
Do góry